Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 9 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 32120
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Συνάντηση με την Νικά

Όταν είδα την Νικά στο site μου έκανε κλικ. Old school εμφανιση βγαλμένη από τα 90’s μου θύμισε playboy και λοιπά περιοδικά που την παίζαμε όταν ήμασταν πιτσιρικάδες. Τηλέφωνο στο γραφείο και πολυ σύντομα έφτασα στην πόρτα της στο γνωστό χοτελ.

Πρώτη εικόνα, όμορφη ωραίο κορμι γενικα καλή εμφανιση. Όλα τα καλά σταματάνε εδώ όμως. Και εξηγώ..

Η κοπέλα ήταν τελείως στον κόσμο της, μου φάνηκε σαν να ήταν πιωμένη, χωρις να μυρίζει αλκοόλ βέβαια και αλλοπαρμένη. Μπήκα στο μπάνιο να πλύνω χέρια κλπ και με το που βγήκα μπήκε αυτή και καλά να ετοιμαστεί. Αφού εκλεισα ραντεβού ρε κοπέλια δεν έπρεπε να είσαι έτοιμη από πριν;;; Με τα πολλά έκανε κανένα δεκάλεπτο-τέταρτο να βγει, δεν την είδα και πολυ πρόθυμη να με περιποιηθεί. Ήταν αγενης και είχε υφάκι σαν να μου κάνει χάρη, τέτοια στυλ. Ευτυχώς την είχα μυριστεί τη δουλειά και πήρα στο τηλ. Κέντρο και τα άλλαξα σε μισάωρο μην χάσω παραπάνω χρήματα.

Η συνέχεια ήταν απογοήτευση, καμία ορεξη και καμία προθυμία. Αφού έκανα το τράβηγμα και ήμουν ήδη εκεί έτοιμος, της έδωσα λίγο πιπα και την έβαλα στα τέσσερα για να τελειώσω και να φύγω. Ακόμα και εκεί προσπαθούσε να κλέψει με το κορμι της. Αφού την σφυροκοπησα αρκετα παραπάνω από το κανονικό μου για να βγάλω και το άχτι μου ήρθε το τέλος.

Η τύπισσα ούτε γύρισε να με κοιτάξει και φεύγοντας σχεδόν μου έκλεισε την πόρτα στη μούρη αφού έλεγε κάτι στα ρωσικά, είμαι σίγουρος ότι με έβριζε.

Πολύ κρίμα γιατί από εμφανιση μου άρεσε χωρίς βέβαια να είναι η μουναρα. Με τέτοια συμπεριφορά όμως ούτε καν.. Προσοχή μάγκες η κοπέλα δεν κάνει για τίποτα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 10, 2024
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Niko_Like
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
121
Likes:
5.156
Πόντοι:
24.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 6 review reaction 1 doc_lin, SamuelS, james034 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2024
I was planning on meeting her...... Thanks for the warning!
12 Οκτωβρίου, 2024
Αυτό με τη σπατάλη χρόνου από την κοπέλα στο μπάνιο πριν την πράξη όπου στην ουσία χάνεται το 1/4 του ραντεβού, είναι πραγματικά τεστ για γερά νεύρα ενώ εσύ περιμένεις.
12 Οκτωβρίου, 2024
Οι προμοτορες του γραφείου σφάζονται μεταξύ τους
Nikolike εναντίον Lippy και kamikaze
Οργανωθείτε ρε παιδιά πάρτε την επίσημη γραμμή του γραφείου
ΥΓ πλακα πλάκα είναι το μόνο γραφείο που χρησιμοποιεί προμοτορες συστηματικά και επί πληρωμή.Οσοι έλαβαν τον τίτλο προμοτορες έχουν να κάνουν με το γραφείο your angels πχ Ικτίνος GS metr69
Έχω ακούσει για 45 ευρώ το μισάωρο Incall έναντι καλής κριτικής και σε Αθήνα και σε Θεσνικη .
Είναι οι ίδιοι κάτω από κάθε κοπέλα με την ίδια φρασεολογία.Στη συνέχεια όμως διαψεύδονται από άλλα κανονικά μέλη του σάιτ
review reaction 1 BigMountain, Bartender 74
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3