Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 41301
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αυτή την περίοδο, εκτός όλων των άλλων, τυχαίνει να είναι διαθέσιμες δύο από τις πιο αγαπημένες μου του γραφείου. Είχα δίλημμα ποια θα συναντήσω πρώτη, ξεκίνησα με την Angel και δεν το μετάνιωσα.

Στα προηγούμενα tour την είχα συναντήσει αρκετές φορές, με το που με βλέπει με θυμήθηκε και σπάει αμέσως τον πάγο λέγοντας σκεφτόμουνα εάν θα με δεις και αυτή τη φορά. Εντύπωση μου έκανε ότι θυμήθηκε λεπτομέρειες από τις συναντήσεις μας. Η συνάντηση εξελίχθηκε σαν να συναντιόντουσαν δυο ερωτευμένοι μετά από καιρό, χωρίς τίποτα φτηνό ή ψεύτικο.

Για την εμφάνιση έχουν ειπωθεί πολλά και δεν έχει αλλάξει τίποτα, είναι πραγματικά εντυπωσιακή γυναίκα. Στην εμπειρία που έζησα εγώ η επικοινωνία, η συμπεριφορά και η συμμετοχή ήταν υποδειγματική. Χωρίς καθόλου τουπέ κάνει ό,τι μπορεί για να είναι ευχάριστη και να ικανοποιήσει. Αποκορύφωμα, στο τέλος με ρώτησε με απορία "πέρασες καλά;". Έδωσα υπόσχεση για επανάληψη και έτσι μπόρεσα να ξεκολλήσω από αυτό το σώμα.

Χτυπημένη από τη ζωή και από τους ανθρώπους, φερθείτε της σωστά και θα ζήσετε μια εμπειρία που θα θυμάστε.

Sorry δεύτερη αγαπημένη, όσο είναι η Angel εδώ έχει προτεραιότητα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
11.765
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, linear και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2024
Η 2η ποια ειναι;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1