Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 16788
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρχικα να ευχαριστήσω τον προηγούμενο που έγραψε για το 40 λεπτά στοματικό, με σωσε και έκλεισα μιάμιση ωρα γιατί θα την πάταγα και γω και δε θα προλάβαινα σεξ(πιστός εργάτης και γω).
Ο τίτλος γιατί έχασα μέτρημα πόσες φορές το λέγαμε(καταλαβαίνει Αγγλικά αλλά δε τα μιλάει εύκολα.Βέβαια μου είπε και η ιδια, οι περισσότεροι Greeklish μιλάνε, οπότε...), γενικά με μένα βγήκε χαβαλές αρκετός(δεν το εξέλαβα ως πονηρό να φάει χρόνο η αντιεπαγγελματικό.Είναι όμορφη πολύ, το στοματικό της εξαιρετικό, επειδή καπνίζω δεν έβαζε γλώσσα και το σεβάστηκα, δεν τις πιέζω γενικά άμα δε ψήνονται για κάτι.Καθαρά GFE, θέλει να της φερθείς καλά και θα στο ανταποδώσει.Συγχαρητήρια στο Your Angels που μου προσέφερε το καλύτερο ραντεβού των τελευταίων μηνών(τουλάχιστον). Αστέρι η κοπέλα, δε νομίζω να τη ξαναδούμε(too good to be true) οπότε όσοι προλάβετε...φερθείτε καλά, αξίζει
Αν ξανάρθει για καιρό και βελτιώσει τα Αγγλικά της θα αφήσει εποχή
Παω να ακούσω Lana Del Rey τώρα να ηρεμήσουν οι φερομόνες.Τι μας έκανες κοπελιά...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2024
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
MrEco
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
2.791
Πόντοι:
4.125
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 noelon, doc_lin, hornyasfuck και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2024
Είχα κι εγώ τη χαρά και τιμή να συνευρεθω με τη συγκεκριμένη κοπέλα. Πράγματι , ξεχώριζε από χιλιόμετρα η συμπεριφορά της . Μακάρι να την ξαναδούμε .
review reaction 1 Bartender 74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1