Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το ραντεβού κλείστηκε γρήγορα με 2 μυνήματα. Η κορασίδα έφτασε στον χώρο μου με αργοπορία ενός 20λεπτου φορούσε μία ολόσωμη μπεζ φόρμα που τόνιζε άψογα το κορμί της και ωραία πέδιλα με τακούνι. άκρα πάνω κάτω στην πένα μακιγιαρισμενη, αρωματισμένη στην πένα. είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες μόνο που από κοντά φαίνεται πιο μικρή σε ηλικία με γλυκιά λεπτή φωνή. Αφού μου ζήτησε συγνώμη για την αργοπορία τη ρώτησα αν θέλει να πιεί κάτι και ζήτησε κόκκινο κρασί ή ουίσκι με ενεργειακό ποτό και έκατσε στο κρεβάτι. Με το που ήπιαμε την πρώτη γουλια με κοίταξε πονηρά και με ρώτησε αν είμαι ντροπαλός γιατί δεν την εγδυσα αμέσως..,εδώ είμαστε σκέφτηκα και πριν προλάβω να κουνηθώ με άρχισε σε κάτι φιλιά λες και ήμουν ο γκόμενος της και γύρισα από πόλεμο,δεν έχασα χρόνο και της έβγαλα τη φόρμα για να ανακαλύψω και τα υπόλοιπα ταλέντα της σώμα ωραίο ούτε πολύ γυμνασμενο ούτε χαλαρό το μόνο αρνητικό οι ουλές στο στήθος σφάξιμο σκετο.ύψος 173 όσο λέει.στη συνέχεια της αφαιρώ και ένα γουστοζικο κόκκινο στριγκακι που φορούσε και την κατεβάζω στα γόνατα να γνωρίσει και τον καλό μου φίλο πίπα υγρή και βαθιά και μαουθ φακ χωρίς να δυσανασχετήσει. Ανέβασμα στο κρεβάτι για να δοκιμάσω και εγώ το λουλούδι της,δάχτυλα δέχτηκε με ευχαρίστηση σε συνδυασμό με το γλυφομούνι όπου και τελείωσε με σπασμούς.το ματς συνεχίστηκε στα 4 πάτημα στο κεφάλι τράβηγμα από τους καρπούς και άγριο σφυροκόπημα όπου έδειχνε να το απολαμβάνει, αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό να χαλαρώσουμε λίγο και για τέλος την έβαλα να κάτσει μέσα στη ντουλάπα τα πόδια τής στους ώμους μου με το ένα χέρι να την πνίγω και το άλλο όλο μες στο στόμα της εκεί φάνηκε λίγο σαν να πονάει και την κατέβασα για τελείωμα στο στόμα της όπου και τα πήρε όμορφα και τα κατάπιε αφού είχε παίξει πρώτα λίγο μαζί τους, λέγοντας μου μμμ ωραίο σπέρμα. αυτά λοιπόν από τη μάγισσα της Βραζιλίας την συνάντησα πολλές φορές εντός και εκτός γραφείου αυτή της κριτικής ήταν η πρώτη και καλύτερη. Το κορίτσι έμεινε εδώ όλο το καλοκαίρι σε κάποιον αγαπουλη και δούλευε κλεφτα όταν έλειπε.εφυγε για λίγο και σήμερα ξανά επέστρεψε αλλά δεν ξέρω αν θα είναι με γραφείο η μόνη σίγουρα όμως όποιος ενδιαφέρεται κάπως θα τη βρει

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 10, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ιουλιος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
200
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 linear, BisexualWannabe, Γιώργος Παπ. και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2024
Κι εσύ έπρεπε να την δώσεις έτσι στεγνά και να στεναχωρησεις τον αγαπουλη συναγωνιστή?
review reaction 3 Bartender 74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1