Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 71 10
Call-Girls 285630
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χθεσινή συνάντηση με την Άννα κ είπα να γράψω κ εγω 2 λόγια....
Η Άννα για μένα είναι ο ορισμός του σέξυ αλλα κ amateur κοριτσιού της διπλανής πόρτας...
Ήρθε στην ώρα της με ένα καθημερινό ντύσιμο κάτι που εμένα μου αρέσει... όσον αφορά το εμφανισιακο εμένα μου άρεσε το πρόσωπο της αρκετά κ το σώμα της είναι ούτε πολύ αδύνατο αλλα ούτε κ με καμπύλες....
Τώρα όσον αφορά τις υπηρεσίες της το δυνατό κομμάτι της είναι η πιπα γιατί αν δεν υπάρχει η κατάλληλη εμπειρία μπορεί όντως να σε τελειώσει γρήγορα....
Από στάσεις ακολουθεί τον παρτενέρ της αν κ νομίζω δεν της αρέσουν τόσο οι hardcore καταστάσεις....πάντως έχει τέλεια ανοίγματα κ πολύ αισθησιακή φωνή...
Το αποκορυφωμα είναι πως τα καταπίνει στο τέλος κοιτάζοντας σε στα ματια....
Γενικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος σε όλα καθώς μπορείς κ να μιλήσεις με την Άννα για πολλά θέματα εκτός από το σεξ κ αν έπρεπε να γράψω ένα αρνητικό μόνο θα ήταν ότι ναι μεν δίνεται ολοκληρωτικά στον παρτενέρ της αλλα δεν συμμετέχει όσο θα μπορούσε...σε μένα τουλάχιστον...ίσως βέβαια επειδή ήταν η πρώτη φορά που βρεθήκαμε...
Κατά τα άλλα όμως είναι ένα ραντεβού που για μένα αποκλείεται να μην μείνεις ευχαριστημένος στο τέλος κ αυτό έχει σημασία!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 08, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.271
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John 100, Deadly_words88, monstercock greece και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2024
Sounds like a girl i wanna meet. You got me curious about that bj. Thanks for your honest review.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1