Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 87918
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από προηγούμενο τούρ την είχα βάλει στο μάτι λόγο των φωτογραφιών, κατάλαβα ότι θα μου αρέσει να την έχω κοντά μου. Από κοντά είναι σχεδόν ίδια και όντως τελικά μου άρεσε και σαν εμφάνιση αλλά και σαν παρέα.
Το στήθος της είναι λίγο χαλαρό και αυτό ήταν το μόνο αρνητικό που είχα να παρατηρήσω πάνω της. Έχει καλό δέρμα και καθόλου παραπάνω κιλά ενώ το βλέμμα της ήταν ήρεμο και σαγηνευτικό. Γύρω στα 30 σε ηλικία με εμπειρία στο άθλημα και ωραία επικοινωνία παρόλο που τα αγγλικά της είναι λίγο περιορισμένα.
Δεν προσποιείτε καθόλου αλλά το έχει πάρει στρωτά το πουτανιλίκι και κάνει ότι καλύτερο μπορεί για να περνάει και εκείνη ωραία. Εδώ που τα λέμε δεν μπορείς να κάνεις τίποτα το υπερβολικό μαζί της και αυτό σου το δείχνει όμορφα με το ύφος της. Ο τύπος που θέλει gfe περνάει καλά μαζί της.
Είναι παρούσα στην στιγμή, το ζει και δίνει ότι λέει στην καρτέλα της. Φιλάει ωραία και μετά τα φιλιά συμμετέχει χωρίς να δίνεται σαν να είναι πουτάνα αλλά σαν να τα έχετε κανονικά. Η πίπα πολύ καλή, με γλείψιμο στα μπαλάκια και μετά στο σεξ το σώμα της γίνεται δικό σου να το κάνεις ότι θέλεις. Έχει καλό μουνί στο οποίο γουστάρει πολύ και το γλείψιμο ενώ από στάσεις τα πάει γενικά καλά αλλά περισσότερο από όλες μου άρεσε το πισωκολλητό με το οποίο ήρθε και το τέλος και τις δυο φορές.
Δεν θα το μετανιώσετε μαζί της εκτός και αν θέλετε pse.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 07, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
269
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, gymaster, Bartender 74 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Οκτωβρίου, 2024
Μάλιστα... Σάν τὴ Roxana στό διπλανό μαγαζί; ΥΓ: "Δέν προσποιεῖται"
review reaction 1 Bartender 74, xan4625
09 Οκτωβρίου, 2024
ωραία κριτική φίλε . είχε περάσει σχεδόν απαρατήρητη από μένα αλλά τώρα θα μπεί ψηλά στην λίστα . βάσει της κριτικής σου είναι ότι πρέπει για μένα . ( με τόσες επιλογές πλέον ,με βλέπω να βγαίνω τα Χριστούγεννα να λέω τα κάλαντα ? )
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2