Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 2 10
ΠροβεβλημένηΝέα
Call-Girls 22571
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εξαιρετική επικοινωνία με το γραφείο και το κορίτσι στην ώρα του στην πόρτα του σπιτιού μου
από Βραζιλία το κορίτσι με πολύ ομορφο πρόσωπο 23 χρονών είπε αλλά εγώ την κάνω λίγο παραπάνω στήθος φτιαγμένο είναι ψηλή κοπέλα με διάσπαρτα τατουάζ το σώμα της εξαιρετικό όπως το βλέπετε στις φωτογραφίες
με το που μπαίνει μέσα μου έσκασε ένα βαθύ γλωσσόφιλο για καλωσόρισμα της είπα να κάτσει στην πολυθρόνα και εγώ απέναντι της στην αλλη
βγάζω το καυλί μου και την κοιτάω στα μάτια και αρχίζω να τραβάω μαλακία η γκόμενα άνοιξε τα πόδια της και άρχισε να παίζει κι εκείνη με το μουνάκι της κοιτάζοντας την δεν αντεξα και εχυσα με
μαλακία
ζήτησε να πάει για φρεσκάρισμα και επέστρεψε με σέξι μαύρα εσώρουχα
γλωσσόφιλα κατευθείαν πολύ βαθιά και με πολύ πάθος η κοπέλα φιλάει εξαιρετικά
επεσα στα γόνατα και το πήρε στο στόμα πίπα εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση μέχρι πνιγμού
την στήνω στα τέσσερα και στην κυριολεξία της έδωσα το μουνί στο χέρι την κάρφωνα δυνατά επί 45 λεπτά μόνο στα τέσσερα δεν ήθελα να χάσω αυτή τη θέα από την κωλάρα της
και την κατάλληλη στιγμή με σταματάει μου βγάζει το προφυλακτικό και άρχισε να παίζει το καυλί μου με τα χέρια της και εκεί την πότισα σπέρμα στο λαιμό
πραγματικά η κοπέλα είναι εξαιρετική πέρασα εξαιρετικά και σίγουρα θα την ξαναδώ και πάλι πολύ σύντομα

μέχρι τότε να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
21.120
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 White Othellos, isaak kos, doc_lin και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2024
Περιμένω κολακευτικά σχόλια για το 45λεπτο σφυροκόπημα απο τους γνωστούς αγνώστους Πλατύ χαμόγελο
review reaction 3 hornyasfuck, BigMountain, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
09 Οκτωβρίου, 2024
Τι πλάσμα!
Δεν επεδίωξες συναγωνιστή ένα face sitting από το κορίτσι η δεν είσαι φάν της φάσης ;
review reaction 1 Elganador
09 Οκτωβρίου, 2024
Αγγλικά μιλάει έστω και λίγα ή με translate την βγάλατε?
review reaction 1 Bartender 74
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3