Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.8 1 10
ΠροβεβλημένηΝέα
Call-Girls 6521
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μιλάμε το παλληκάρι δίνει ρέστα στο photoshop. Η κοπέλα είναι 40 με στήθος ελαφρά πεσμένο και γεμάτο, γυναίκα με πιασίματα που λέμε. Δεν σε χαλάει αλλά δεν είναι το φωτομοντέλο που βλέπετε όταν ανοίγει η πόρτα. Ίσως ήταν στα 20... Τώρα 40... Από την αρχή. Απαράδεκτο το ζητάει ταυτότητα το ξενοδοχείο... Δεν ξαναπάω... Απορώ με το γραφείο που στην επικοινωνία αυτή την φορά ήταν άψογο. Βάλτε ένα σύνθημα στην είσοδο και το λύσαμε το θέμα. Αλλά το βιολί, βιολα... Ανοίγει η πόρτα και λες που είναι ο photoshopas να προχωρήσουμε σε άμεση πρόσληψη. Περίμενα μοντέλο είδα μια περιποίημενη milf. Λες οκ είναι περπατημένη, ντυμένη σεξυ θα περάσω καλά ας μείνουμε. Μου λέει μπάνιο. Βέβαια λέω και φεύγω για ντους μιας και το δωμάτιο μύριζε ηλεκτρονικό τσιγάρο. Εγώ λέει είμαι καθαρό κορίτσι. Έπαιζε με το κινητό όσο έκανα ντουζζζ αλλά γδύνονται ταυτόχρονα (ταλέντο εδώ). Ξεκίνησε το παιχνίδι όταν στεγνωσα με φιλί χωρίς γλώσσα και αποφυγή όσο μπορούσε γλυφοντας ρωγες και λοιπά. Εκεί είχα αποφασίσει να το ληξω στα 30. Ευτυχώς που αρνήθηκα να πληρώσω εξαρχής όπως μου ζήτησε πριν αρχίσουμε... (εκεί είχε μπει η πρώτη υπόνοια για αποχώρηση αν και το δέχθηκε το όχι ομαλά). Πιπα νορμάλ τίποτα ιδιαίτερο αν εξαιρέσεις ότι λίγο πριν τον κάνει τούρμπο είπε ότι κουράστηκε να πιπωνει... (μα για αυτό ήρθα Χμμμ;) Προφυλακτικο στα γρήγορα μην χάσουμε την στύση και στα Κατσικογάμης για να δω τα βυζια να παλονται.. Αμ δε... Τέτοιο κλέψιμο στην στάση πρώτη φορά βλέπω. Είχε σκύψει τέρμα κάτω στο κρεβάτι, είχε κάνει ζιγκ ζαγκ την μέση ώστε να μην μπαίνει μέσα καλά, δεν το έχω ξαναδεί. Απτόητις την σήκωσα και με 5_6 δυνατά τελείωσα. Μπανακι, δωράκι μισάωρο και γειά σου. Μπινελίκι άκουσα όσο έκλεισε την πόρτα με πάταγο αλλα στο πέος μου την γλυτωσα οικονομικοτερα.... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
883
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 Barba Brilios, baroc, doc_lin και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2024
Νομιζω οτι στο συγκεκριμενο γραφειο η φωτοσοπια ξεπερνα κατα πολυ τον μεσο ορο(οχι οτι στ αλλα δεν παιζει)
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
08 Οκτωβρίου, 2024
Ναι γειά σας είμαι ο φωτογράφος.
Θα ενδιαφερόσταν για γάμο ή βάπτιση.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, xan4625, Bartender 74
08 Οκτωβρίου, 2024
Είμαι ο φωτογράφος. Εκτός απο μυστήρια Γάμου.Βάπτισης,Κηδείες και άλλα κάνω και φωτογράφιση για τα εσκορτάκια.
Με δυσκόλεψε λίγο η λεγάμενη αλλά τα καταφέραμε. Να ναι καλά το φωτομαγαζί κάνει παπάδες αλλά και εγώ είμαι μαστόρι.
review reaction 3 Barba Brilios, hornyasfuck, Bartender 74
09 Οκτωβρίου, 2024
dinamistisc5 δυο σύντομες ερωτησούλες σε παρακαλώ αν δεν διακόπτω από το βαρύ πρόγραμμά σου όπως όλα τα μαστόρια αυτήν την εποχή:

1. Παρέχεις εκπτωτικά συνδυαστικά πακέτα πχ παπαδοφωτοσοπικό έσκορτ μαζί με φωτογράφιση κηδείας? Και αν μπορείς σε παρακαλώ τι περιλαμβάνει το πακέτο κηδεία.
2. Προσφέρεις και υπηρεσίες φωτογράφισης των μελών την στιγμή που δίνουν στη ρεσεψιόν τα πλήρη στοιχεία τους με ταυτότητα διαβατήριο δίπλωμα κλπ προκειμένου ο φάκελος να είναι πληρέστερος? Γιατί θυμάμαι κάποια στιγμή όταν σε μια έκλαμψη εξυπνάδας πήγα κι εγώ incall στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο και έδινα τα στοιχεία μου να πιάνω με την άκρη του ματιού μου ένα φλασάκι. Τότε βέβαια νόμισα ότι ήταν ιδέα μου εξαιτίας του προηγηθέντος σύντομου φλερτ με την αιθέρια ύπαρξη που έκανε υποδοχή στο διπλανό στριπτιζάδικο υπό το άγρυπνο βλέμμα κάτι σκυθρωπών φουσκωτών…
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4