Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 66823
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είχα κανονίσει από την προηγούμενα μέρα για άλλη κοπέλα όπου τελικά κοιμόταν και δεν μπορούσε (Τίνα )
, η καυλες
Κόκκινες όποτε μου προτιμούν μια λατίνα μικρή αδύνατη όνομα δεν θυμάμαι , κοιτάζω κινητό , δέχομαι με μόνη παράκληση να μην αργήσει γιατί ο διαθέσιμος χρόνος που είχα τελείωνε .
Μετά από 15 λεπτά που μυνημα ότι ούτε αυτή μπορούσε και εχουν την αλονα ήδη στον δρόμο , εκεί σπαστικά λιγάκι άλλη η τηλεφωνήτρια άρχισε τα δικά της ότι είναι φωτιά να μην φοβάμαι και ότι σε 30 λεπτα θα είναι στην αγγαλια μου , που να ήξερα ότι αυτό θα ήταν φύση αδύνατο …
Τελικά ήρθε το "κορίτσι" με 20 λεπτά καθυστέρηση .
Άγχος να προλάβω να γαμησω και να τελειώσουμε γρήγορα .
Τελικά σκάει η κοπέλα και τι να δω …
Τον σουγκλακο σε ρωσικό θηλυκό …
Ψυλή άνω του 1.75 και άνω των 90 κιλών σίγουρα μη πω και 100 .
Την κοιτάζω με απορία αν θα την σχολάσω η όχι αλλά η τηλεφωνήτρια με είχε πείσει ότι οι υπηρεσίες της ηταν άψογες …
Με το που με βλέπει λέει you are so small for me …
Εκεί λέω ώπα μαλακα μου θα με φάει αυτό το κύτος και δεν θα χορτάσει .
Προσφέρω Pepsi και κάθομαι σε απόσταση 2 μέτρων μην κάνει κάνα άξαφνο και με εξαφανίσει ….
Η κοπέλα έχει ιδιόρρυθμο χαρακτήρα , προσπαθεί να είναι αστεία και χαλαρή γιατί ξέρει ότι από εμφάνιση δεν …
Την ψιλιάστηκε ότι είχα ξενερώσει αλλά ελαιών λειψή χρόνου δεν είχα άλλη επιλογή , και όπως πάντα η καυλα κακός σύμμαχος …
Το τσιμπουκι της τρομερό η συμμετοχή της κοντά στο τέλειο , αλλά βλέποντας την να με καβαλάει ένιωθα σαν τον Ιώνα που παλεύει μέσα στο θηρίο …
Στο ιεραποστολικό το καλο ήταν ότι η γκομενα είχε διάφορες επιλογές για χερούλια με τόσα διπλό κοιλιά που είχε και τα τίμησα δέοντος .
Οι Πατσές ήταν πιο μεγάλες από τα βυζια , όποτε τους άρπαξα έκλεισα τα μάτια και άρχισα να βαράω .
Πρώτο τέλος στο βουνό που έχει για κοιλιά .
Ημίχρονο λίγη επικοινωνία , αρκετή καλή αλλά για δεύτερο γύρο δεν ψηνόμουν .
Η αλήθεια είμαι ότι και τσάμπα ίσως να μην την έπαιρνα αν δεν είχα τις απίστευτες καυλες που με δια κατείχαν …
Στο μεσοδιάστημα με έκανε ένα καλός μασαζάκι και πιπουλα .
Εγώ με
Κλειστά τα μάτια να προσπαθώ να χαλαρώσω και να σκεφτώ ότι γαμαω κάτι εμφανίσιμο αλλά δεν …
Τελικά την έδιωξα 15 λεπτα νωρίτερα .
Εν κατακλείδι το κορίτσι απίστευτη διάθεση για γαμησι τρομερή όρεξη καλός χαρακτήρας με χαβαλέ , αλλά εμφάνιση σώματος ειδικά κάτω του μετρίου , αρκετά …
Για γούστα σε όσους τους αρέσουν τα ανάλογα σώματα και κάνουν για θηριοδαμαστές ορμάτε , για εμάς τους μοντέλοπνιχτες μακριά …
Τι γραφείο από την άλλη με στεναχώρησε γιατί τελικά ήρθε άλλη κοπέλα από την συμφωνημένη και ένιωσα ότι μου έσπρωξε την συγκεκριμένη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
tsontopoulos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
673
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 rodriguez96, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, stadeos και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2024
Φιλαράκι είναι ακριβώς όπως τα έγραψες , τα δίνει σχεδόν όλα στον αγώνα , πλην όμως είναι του Σούμο.
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck, tsontopoulos
07 Οκτωβρίου, 2024
@βλέποντας την να με καβαλάει ένιωθα σαν τον Ιώνα που παλεύει μέσα στο θηρίο …

Φίλε να είσαι καλά γαμηθηκα στο γέλιο
???
review reaction 1 review reaction 3 16aris, Rensten, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
07 Οκτωβρίου, 2024
Καλά τώρα..σοβαρά;;;; Ξέρεις στα δύσκολα υπάρχει κι η μαλακία που σώζει καταστάσεις...
review reaction 1 review reaction 3 ggalatsi, Rensten, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
08 Οκτωβρίου, 2024
Ψυχικό έκανες..και Εκάλη και Κηφισιά...είσαι ήρωας!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, tsontopoulos
08 Οκτωβρίου, 2024
@mysterious
Οι μαλακιες που μας μένουν είναι αυτές που κάνουμε και όχι αυτές που τις παίζουνε , και ας τις πληρώνουμε …
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck
08 Οκτωβρίου, 2024
Η πλάκα είναι ότι πριν διαβάσω την κριτική νόμιζα ότι εσύ είσαι ο δράκος και η κοπέλα το Χόμπιτ...!!!
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck, tsontopoulos
08 Οκτωβρίου, 2024
Εγω δεν καταλαβαινω, εφοσον εδω και ενα χρονο γραφετε στος κριτικες σας οτι εχει αλλαξει γιατι το γραφειο δεν ανεβαζει καινουργιες φωτο και να της αλλαξει κατηγορια;
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, tsontopoulos
08 Οκτωβρίου, 2024
@argyroroxos
Χαχαχα και ο δράκος των εξαρχιών να ήμουνα πάλι θα κωλωνα στην συγκεκριμένη χαχαχα
review reaction 1 Rensten, hornyasfuck, argyrotoxos
08 Οκτωβρίου, 2024
"ώπα μαλακα μου θα με φάει αυτό το κύτος και δεν θα χορτάσει .
Προσφέρω Pepsi και κάθομαι σε απόσταση 2 μέτρων μην κάνει κάνα άξαφνο και με εξαφανίσει …."

Πρέπει να γίνεις κωμικός η stand up comedian οπωσδήποτε
review reaction 1 tsontopoulos, argyrotoxos
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9