Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 54 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Φεύγοντας από το ραντεβού με την Άρτεμις από το ίδιο γραφείο, σκεφτόμουν να σταματήσω το σεξ ή να κόψω τις εκδιδόμενες (τόσο χάλια το ραντεβού)!! Από τις σκέψεις αυτές με έβγαλε ο ερχομός της αγαπημένης Μιλένα μία εβδομάδα περίπου μετά.
Μπαίνοντας στο ραντεβού μου ζήτησε κάπως επίμονα να πάρω κάποιο από τα έξτρα της. Γενικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα να δώσω έξτρα και ειδικά με κάποια που έχω περάσει καλά στο παρελθόν σαν επιβράβευση, αλλά οι έξτρα υπηρεσίες είναι ανάλογα τη φάση και πάντα τις πληρώνω στο τέλος. Αν η κοπέλα πιστεύει ότι υποαμείβεται σε σχέση με τις ανεξάρτητες μπορεί να διαπραγματευτεί με το γραφείο μεγαλύτερη αμοιβή ανά ώρα, θα χάσει όμως έτσι από τη σταθερή πελατεία της.
Στο θέμα της εμφάνισης το πεσμένο βυζί παραμένει, ωστόσο περιγραφές στο φόρουμ για "χαλαρότητα στη κοιλιά και στον κώλο" αποτελούν μάλλον κακοήθειες. Η κοιλιά είναι επίπεδη, ο κώλος σφιχτός και το μουτράκι δύσκολα ξεκολλάς να το κοιτάς.
Στον αγώνα δεκτική και συμμετοχική, εναλλάσσεται από gfe σε pse.
Απ' όσες έχω πάρει από το EC (και δεν είναι λίγες) είναι η καλύτερη.
Σεβαστός
Εγγραφή:
8 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
1.705
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 unhuman, Random User 123, hornyasfuck και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2024
Привет малыш)
Надеюсь я доставила тебе удовольствие,но одна лишь поправочка,губы у меня не надутые.
Они от рождения пухлые.
review reaction 1 hornyasfuck
07 Οκτωβρίου, 2024
Μ' ἀρέσει ποὺ ἀπήντησε! ΜΠΡΑΒΟ! ΥΓ: "με την Άρτεμη" ἤ "με την Αρτέμιδα"
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2