Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 1 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 3417
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ακύρωση λόγω αδιαθεσίας άλλου ραντεβού με κοπέλα άλλου γραφείου και καθώς δεν μας κάλυπταν οι εναλλακτικές έστειλα στο GDE για διαθεσιμότητα Caitlyn (που την έχω στο μάτι από το προηγούμενο τουρ αλλά δεν την έχω δει) και την Bruna που την είχα βάλει στο μάτι από όταν ήταν στα προσεχώς του γραφείου.

Η “Bruna” ήταν διαθέσιμη και εύκολα κλείσαμε το συνάντηση στην ώρα που ήθελα στο γνωστό ξενοδοχείο στα βόρεια του λεκανοπεδίου ?

Επιγραμματικά κάποια βασικά:

- πετιτ μουναρος, 25 χρονών που δεν την κάνεις πάνω από 21-22, από το Ριο, φρεσκοχωρισμενη, aspiring DJ.

- ύψος κιλά ότι αναφέρεται στην καρτέλα, οι φωτογραφίες της την αδικούν. Πανέμορφο πρόσωπο και μάτια. Χείλη στήθος δανεικά με καλή δουλειά. Όταν αντίκρισα το κωλαρακι της έπαθα εγκεφαλικό, παρόμοιο με της Σασας οπτικά, αλλά πιο σφιχτό-ζουμερό.

- αγγλικά ελάχιστα, την βγάλαμε κυριως με ισπανικά και βραζιλιάνικα μέσω τρανσλατε. Πρέπει να χάρηκε αρκετά που βρήκε κάποιον να μιλήσει έστω και ισπανικά χωρίς τρανσλατε και είχαμε σοσιαλ ολίγον μακροσκελή σε διάρκεια, αλλά ήταν πάρα πολύ ευχάριστη η παρέα της που δεν με ένοιαξε και ιδιαίτερα. Ένιωσα λες και ήμουν με την κοπέλα μου που είμαστε μαζί 2-3 χρόνια και Αράζουμε αγκαλιά μετά το σεξ και μιλάμε περί ανέμων και υδάτων. Παρά πολύ οικείο και ζεστό αίσθημα.

- επίσης ίσως αργεί λίγο στο μπάνιο.

- αμα χαλαρώσει και αφεθεί φαίνεται πως είναι πολύ πειραχτήρι και παιχνιδιάρα.

- τελειώνει με σπάτουλα και δάχτυλα αρκετά εύκολα. Το απολαμβάνει, το εκτιμά και το ανταποδίδει.

- προσοχή στα στήθη της, από ότι κατάλαβα η επέμβαση είναι πολύ πρόσφατη και πονάει ακόμα.

- πίπα καλή, με χέρι όμως, με DT και εξαιρετικό πέρασμα και από μπάλες, εμένα που γενικά δεν μου αρέσει, το απόλαυσα.

- μουνι καθαρό, στενό, που κατεβάζει αρκετά υγρά.

- στο σεξ συμμετέχει, αντέχει γρήγορους ρυθμούς και στις πιο ερωτικες στάσεις αποζητά τα φιλιά.

- θετικό κάτι κλειδώματα που σου κάνει με τα πόδια και σε φέρνει φουλ μέσα της όταν τελειώνεις.

- Κωλαρακι στενό όπως και το μουνι της, θα μπεις και θα βεντουζωσεις μέσα της. Αυτή θα κάνει με το παραπάνω ότι μπορεί, αλλά δεν είναι πολύ περπατημένο το μονοπάτι. Πιο προικισμένοι ίσως να φάνε άκυρο.

Είχαμε μόνο 3 γύρους καθώς ο δίπορτος δευτερος γύρος έφαγε κάνα 40’ συν τα σοσιαλ και τα μπάνια καταλαβαίνετε δεν βγαινουν 5+ γύροι με τέτοιο πρόγραμμα..

Το κορίτσι έχει τρομερή φωτογένεια ειδικά όταν παίρνει πίπα οι πόζες και το στήσιμο θα το ζήλευαν και πορνοστάρ. Μετάνιωσα που τελικά δεν της έδωσα το πενηντάρικο για το βίντεο.. την επόμενη φορά.

Γενικά παρά το χάσιμο χρόνου, είχαμε πολύ καλή χημεία, εξού και ο βαθμός στην επικοινωνία, και πέρασα ένα πάρα πολύ ευχάριστο τρίωρο. Ένιωσα πολύ άνετα και ζεστά με την κοπέλα, που ανταποκρίθηκε πλήρως σε αυτό που είχα ανάγκη.

Αν και φαίνεται να αντέχει τους πιο γρήγορους ρυθμούς νομίζω ότι ενδείκνυται για πιο GFE καταστάσεις.

Θα μείνει μέχρι τις 15-16 Οκτώβρη.

Επίσης πριν κλείσω να πω ίσως και το πιο σημαντικό για μένα της όλης κριτικής.

Η συγκεκριμένη κοπέλα είναι ένα εξαιρετικά σπάνιο και έντιμο πλάσμα.

Κατά την πληρωμή, με τα έξτρα και την επέκταση του 2ωρου σε 3ωρο, κάπου έχασα εγώ την μπάλα με τα λεφτά και της έδωσα 200€ παραπάνω.

Το συνειδητοποίησα πριν μου έλειπαν αφού είχε φύγει η κοπέλα από το ξενοδοχείο. Έστειλα μήνυμα στο γραφείο, χωρίς να περιμένω πραγματικά τίποτα, το γραφείο εξαιρετικό ρώτησε την κοπέλα να δει τι λεφτά πήρε και όντως είπε ότι της είχα δώσει αρκετά παραπάνω από ότι θα έπρεπε και μου είπαν να πάω από το ξενοδοχείο της να τα πάρω.

Πραγματικά της βγάζω το καπέλο όχι ως επαγγελματία αλλά ως άνθρωπο. Δεν ξέρω πόσες άλλες κοπέλες του χώρου θα έκαναν το ίδιο.

Από εμένα μόνο για αυτό θα έχει σίγουρα repeat, σε αυτό το τουρ και αν ποτέ μας ξαναέρθει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2024
Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
530€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GeneralWinter
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.705
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 linear, Elganador, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2024
Ὡραῖος! ΥΓ: "σοσιάλ.,, μακροσκελής" ὅπως ἡ κριτική σου ἦταν μακροσκελής
review reaction 1 Bartender 74
04 Οκτωβρίου, 2024
@hornyasfuck Που να είχα δημοσιεύσει την πρώτη βερσίον που ήταν αναλυτική με κάθε λεπτομέρεια, αλλά προτίμησα να μην σας κουράσω.. νομίζω σε σχέση με όσα γράφω γενικα ήταν μικρή η κριτική.. Αλλά άμα θες από την επόμενη θα γίνει σαν αυτούς που γράφουν 3 γραμμές. Χαχαχα! Χαχαχα! Χαχαχα! Χαχαχα!

Πάντως απορώ που η κοπέλα δεν έχει άλλες κριτικές, βέβαια είναι γενικότερο θέμα με τις περισσότερες κοπέλες του συγκεκριμένου γραφείου και κάποιων άλλων. Δεν ξέρω γιατί, δεν έχουν δουλειά γενικά; Οι πελάτες τους δεν είναι εδώ στο φόρουμ; Ποιος ξερει..
review reaction 1 hornyasfuck, BigMountain, Bartender 74
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2