Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
ΠροβεβλημένηΝέα
Call-Girls 8401
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές και παλικάρια

Ανοίγω γκλαμουρά χθες και βλέπω Suzy , λεω θαχει ψωμί η φάση κάτσε να δω φωτογραφίες
Ξανθό παιδί κιολλας δε μου ήταν δύσκολο να νιώσω την ιντριγκα μεσα μου
Βλεπω φωτογραφίες και ξεκιναει ο εσωτερικός διαλογος
- Ρε μαλάκα μόλις ήρθε , κατσε να δεις κριτικές
- Οχι λεω , θα σπασω τη γκίνια

Στέλνω μήνυμα στο γκλαμουρά , μου λεει μαλλον θα κάτσει 2 βδομάδες
Λεω απο μέσα μου , δε το χάνω αυτο , ΘΑ ΤΗ ΣΠΑΣΩ ΤΗ ΓΚΙΝΙΑ .
Οπότε κανονίζω για 18:00 το απόγευμα ραντεβουδάκι

Περιττό να πω οι εκγαταστάσεις στο χώρο της ολοκαινουργιες , αν και σε κακή περιοχή
Ένιωσα σα το σπίτι μου

Είδα και την Cindy απο κοντά , ότι είχε γυρίσει και ανεβαινε πάνω . Ωραίο παιδί κιαυτό

Πάιρνω δωμάτιο και ανεβαίνω πάνω.
Χτυπάω πόρτα , αναμονή λίγα δευτερόλεπτα , λεω ΘΑ ΤΗ ΣΠΑΣΩ ΤΗ ΓΚΙΝΙΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ

Ανοιγει η πόρτα ...... και η ΓΚΙΝΙΑ ΕΣΠΑΣΕ ΜΑΓΚΕΣ

Το κορίτσι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες , χωρίς τα βαριά μακιγιάζ

Με περίμενε με την πετσέτα μόνο και με κάτι πονηρά γυαλάκια Χεχε!

Και ΠΡΙΝ συνεχίσω , ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ και το τονίζω , μη ξεχασετε translate στο κινητο ετοιμο και μπαταρία γεμάτη .... ξέρω τι σας λεω .
Δεν εχω proficency αλλα ουτε και αυτη , ενα Α1 με το ζόρι να εχει . Αλλά καλά ναναι

Τελος πάντων

Χαιρετηθήκαμε και πάω για μπανάκι .

Το μπάνιο με το υπόλοιπο χώρο χωρίζετε με ένα τζάμι με διαφάνειες , και με ιντρίγκαρε φουλ , μου είχε γίνει ήδη κάγκελο , λεω καλα πάμε

Βγαίνω και γω με την πετσέτα λοιπόν , για να είμαστε ασορτί , και αράζω κρεβάτι

Κάταλαβα απο την αρχή οτι απο επικοινωνία θα είναι δύσκολη οπότε προσπάθησα και γω να μην αρχίσω τις κλασσικές τρέλες με αυτές που το κατέχουν το αγγλικό .

Πολύ γλυκό κοριτσάκι μπορώ να πω , τρυφερό πολυ , 22 δηλώνει 24 μου είπε . Τα πιστεύω και τα δυο ενδεχόμενα . Σώμα τζούσι , όχι πατσες αλλα όχι και φέτες ... Χυμώδες θα έλεγα

Δερματάκι απαλό πολύ και άτριχο , βελούδινο . Το ίδιο ισχύει και για το βυζάκι . Ωραιο για πιπίλισμα

Μουνάκι ξυρισμένο , κρέμες body lotion και τετοια όχι , άρωμα μόνο , όχι έντονο .

Φιλιά δώσαμε με γλώσσα αλλα όχι να φτάνει λαρύγγι .

Δάχτυλα και τέτοια δε ρώτησα , δε με ενδιαφέρουν κιόλλας .

Ξεκίνησε λοιπόν να με φιλάει και κατέβηκε κατευθείαν για πιπούλα

Οκ , δευτερη μέρα στην Αθήνα , λίγο μαγκωμένη όταν πρωτομπήκα αλλα έσπασε ο πάγος και ξεκινησε δυναμικά τον αγώνα . Φαν της πίπας δεν είμαι οπότε της ζήτησα , ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΣΤΟ TRANSLATE , να αρχίσει να γλύφει αρχίδια και αναμεσα στα μπαλακια και την κωλοχαράδρα . Ωραία αίσθηση , δεν αρνήθηκε καθολου , κατευειαν επιασε δουλεια .

Μετά απο λίγο χαμούρεμα , ανέβηκε απο πάνω σε cowgirl και εναλλαγη σε reverse . Δεν με πολυ ιντριγκάρουν αυτές οι στάσεις ιδιαίτερα αλλα το πήγαινε καλα . οχι σα σκυλι αλλα τίμια
Οπότε μετά κάνουμε μία παύση γιατί είχαν ανέβει οι παλμοί και λαχάνιασε λιγουλάκι και μου ΓΡΑΦΕΙ ΣΤΟ TRANSLATE , τώρα εσύ απο πάνω

Εννοείται της λέω , οτι θες εσύ , χαζός είμαι ;;

Ξεκινάμε ιεραποστολικό , αλλα λόγο διαφορά ύψους ήταν λίγο δύσκολο να ξεκλεψω πολλά φιλάκια , επρεπε να κάνω σταση ,οπότε το πήγαμε λίγο ντουγρου ευθεία

Κλείσαμε με μπρούμιτα και οι δύο και εκεί έδωσα πόνο μέχρι που έσπασε η καπότα και της λέω μάλλον πρέπει να σταματήσουμε , είναι σημάδι . Και όλως τυχαίως μας είχαν μείνει 5 λεπτά

Σηκώνομαι , ντύνομαι , φιλάκι και φεύγω

Λογικά θα την ξαναδώ , γιατί μου είπε θα κάτσει 1 μήνα εδώ . Πέρασα ωραία μπορώ να πω και αυτή το ίδιο φάνηκε .

Τώρα δε ξέρω τι στροφές αντέχει η κοπέλα , εγώ που και που έκανα στάσεις να την ρώτησω everything ok ? γιατί την έβλεπα ζοριζόταν λίγο
Επαγγελματία δε θα την έλεγα αλλά σίγουρα ξέρει τι εστί σεξάκι . Τυπάκι που στον δρόμο είτε βαμένη , με απλό ντύσιμο , είτε βαμένη με κανα φορεματακι σίγουρα θα την πρόσεχα οπότε απο μένα είναι ένα μεγάλο ναι .

ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ , μέχρι να την ξαναδώ μην έχει σχηματίσει κακή εντύπωση και την βρώ κουρασμένη
Θα σας βρω και θα σας φαω εναν έναν

Καλά να περνάτε μαγκες και οπως πάντα λεω , σεβασμός στα κορίτσια πρώτα απο όλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 29, 2024
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Απρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
270
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Yatoputso, David Ricardo και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού