Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 36388
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειλικρινά αν μπορούσα θα έκανα ένα copy paste την κριτική του HoneyVoskos, είναι απόλυτα ακριβής και συμφωνώ σε όλα όσα λέει , εγώ θα έκανα μόνο αντιστροφή την βαθμολογία σε πρόσωπο και σώμα, αλλά αυτά είναι γούστα.

Επίσης ένα disclaimer εδώ στην αρχή. Με την κοπέλα είχαμε τρομερή χημεία σε τέτοιο σημείο που δεν μπορώ με ασφάλεια να πω ότι η δική σας εμπειρία θα είναι ότι έζησα και έλαβα εγώ, μπορεί και να διαφέρει, δεν φέρνω καμία ευθύνη.

Αργά το βράδυ, στέλνω μηνυμα στην Καίτη να μου δώσει διαθεσιμότητες και προτάσεις για ένα αυθόρμητο ραντεβού. Πρώτη πρόταση η Ντάρια, την οποία και κλείσαμε με προοπτική μιας ώρας και βλέπουμε, για αυτό και η επιλογή να δω την κοπέλα στο χώρο της.

Φθάνω στο ξενοδοχείο της κοπέλας, ανεβαίνω, χτυπω την πόρτα και μου ανοίγει ένα πανέμορφο πλάσμα με δυο μπλε ματάρες στις οποίες θα μπορούσες να χάνεσε για ώρες. Σώμα και αναλογίες ακριβείς, ίσως είναι 1-2εκ πιο ψηλή από ότι λέει. Το σώμα της είναι αρμονικό λίγο γυμναστήριο θα βοηθούσε για ένα πιο σούπερ αποτέλεσμα), με τρομερές ποδάρες και σφιχτό κωλαράκι. Φόραγε ένα σετ μαύρων εσωρούχων φωτιά, το οποίο δεν βγήκε για αρκετή ώρα..

Αγγλικά μάλλον ξέρει λίγα, και λέω μάλλον γιατί, όπως θα διαβάσετε και παρακάτω, μιλήσαμε ελάχιστα. Το δωμάτιο της ήταν προσεγμένο και καθαρό.

Στα πρώτα λεπτά η φάση ήταν λίγο άβολη και αμήχανη. Έκανα γρήγορα το φρεσκάρισμα μου, βγήκα και αρχίσαμε τα φιλιά.

Προσπάθησε να γδυθεί αλλά δεν την άφησα και την ξάπλωσα στο κρεβάτι, έκανα στην άκρη το εσώρουχο και την περιποιήθηκα με γλώσσα και δάχτυλα μέχρι που τελείωσε. Εκεί κάπου άλλαξε η δυναμική όλου του ραντεβού, καθώς μετά από αυτό η κοπέλα απλά πήρε φωτιά.

Με σήκωσε όρθιο, έπεσε στα γόνατα και προσπάθησε να μου ανταποδώσει την ικανοποίηση. Deepthroat, gagging, φτυσίματα ότι μπορείτε να φανταστείτε το έκανε.. Προφυλακτικό, την σηκώνω, την γυρίζω και την κολάω στον τοίχο, στην άκρη το εσώρουχο και δυνατό σφυροκόπημα μέχρι τέλους, με αρκετά πειστικές κραυγές και καλή συμμετοχή.

Η ατμόσφαιρα ηλεκτρισμένη, λέξη από τα χείλη μας δεν βγαίνει, χημεία μοναδική, απερίγραπτη.

Μεταξύ των γύρων μεταμορφωνόταν από την χαμηλών τόνων φωτιά σε ένα τζάκι που σε κρατάει ζεστό τα κρύα βράδια (φανταστείτε σαν την κοπέλα σου που είστε μαζί μια-δυο βδομάδες και είναι όλο χάδια και φιλιά και αποζητά την ζεστασιά του κορμίου σου) σε ένα ηφαίστειο που εκρήγνυται όταν αρχίζει ο αγώνας.

Συνολικά είχαμε 6 γύρους, καλύτερη στάση το ιεραποστολικό στο οποίο βγήκε πολύ πάθος.

Η μία ώρα έγινε 2 ώρες. Στο τέλος της δεύτερης μιας και ήταν πολύ αργά είχα αποφασίσει να το λήξω, είχα πληθεί ντυθεί και ήμασταν στην πόρτα του δωματίου, όμως τα φιλιά και τα χουφτώματα δεν έλεγαν να σταματήσουν και η πόρτα δεν άνοιγε.. Ο junior, που λέει και η ξερετε ποια, ήταν πέτρα, κατέβασμα το φερμουάρ και μήνυμα για μια ακόμα ώρα ενώ τον έπαιρνε ήδη στο στόμα της...

Συνοψίζοντας:
- Όμορφο πλάσμα, με ματάρες και τρομερά πόδια. Σώμα αρμονικό, με πιασήματα, θα ήθελε λίγο γυμναστική για να σφίξει.
- Δεκτική σε όλα χωρίς μα και μου. Δάχτυλα μπροστά ναι, και ένα και δύο και τρία.
- Εξαιρετική πίπα με dt, gagging, φτυσίματα.
- Αντοχές για πολλούς γύρους και εξαιρετική συμμετοχή.
- Αγγλικά ελάχιστα.
- Υπάρχει ένα μικρο θέμα με την στοματική υγιεινή.
- Είχαμε τρομερή χημεία, οπότε η δική σας εμπειρία μπορεί να διαφέρει, δεν φέρνω καμία ευθύνη.

Το 10 στην Επικοινωνία αφορά την χημεία, αλλιώς για τα Αγγλικά μάλλον 3-4, αν και το ελάχιστο που μιλήσαμε βγάλαμε άκρη χωρίς google translator.

Ελπίζω να βγαίνει νόημα από την κριτική γιατί είμαι ακόμη ζαλισμένος..






Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 28, 2024
Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
500€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GeneralWinter
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
3.640
Πόντοι:
5.271
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, kelenor, james034 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2024
6 γύρους….!!!!!
Μπράβο αγόρι μου!!!
Άλογο κούρσας!!!!
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck
30 Σεπτεμβρίου, 2024
Τί θέμα έχει με στωματική υγιεινή; Ακούγεται άσχημο όπως το γράφεις.
review reaction 1 Bartender 74
30 Σεπτεμβρίου, 2024
Μάλλον είχε φάει κανα σουβλάκι με κρεμμύδι ή καμια σαλάτα με κρεμμύδι.. Ευτυχώς δεν ήταν υπερβολικά έντονο, αλλά χάλαγε λίγο την κατά τα άλλα εξαιρετική δουλειά..
review reaction 1 Bartender 74
01 Οκτωβρίου, 2024
Εντάξει τότε. αυτό δεν είναι πρόβλημα υγιεινής.
review reaction 1 Bartender 74
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4