Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 67 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απόγευμα καλοκαιριού οι καύλες είχαν φτάσει στα ύψη και τα στανταράκια μου δεν δούλευαν όποτε είπα να δοκιμάσω κάτι καινούργιο και οικονομικό σχετικά. γνωστός μου είχε πει για την Μάγια οπότε το είχα ψάξει για κανονικό πρόγραμμα. Με εξίταρε η ηλικία και ο δικό της χώρος ήμουν και κοντά στην περιοχή οπότε λέω ας δοκιμάσω και ότι γίνει.
μιλάμε στο τηλέφωνο δίνουμε ραντεβού σε μια ωρα στο χώρο της. Ο χώρος της πολύ κακός καθόλου περιποιημένος με δύο γάτες να περιφέρονται αναμεσά μας. Δεν έχω θέμα με τα ζώα αλλά σαν επαγγελματίας θα έπρεπε να φροντίσει να με ρωτήσει αν τυχόν έχω κάποια αλλεργία και θα έπρεπε και να μην έχουν και προσβάση στο δωμάτιο.
εμφανισιακά δεν μου άρεσε καθόλου και καμία σχέση με αυτό που είχα δει στις φωτογραφίες.
τέλος πάντων είχα ξενερώσει ήδη μπαίνω κάνω ένα ντουζ μπαίνω στο δώματιο βρίσκω τη Μαγια να παίζει με το μουνί της ξεκινάω χουφτώνω και εγώ να μου σηκωθεί τον πιάνει και αυτή τελικά όταν σηκώθηκε της είπα να φορέσει σκούφο και να ξεκινήσει πίπα. αδιάφορή τελείως όλη η φάση φαινόταν βιαστική και ότι δεν είχε όρεξη οπότε κλείνω και έγω τα μάτια αρχίζω και σκεφτομαι μια αλλη γκόμενα και χύνω. σηκώνομαι φρεσκάρομαι στο μπάνιο γυρνάω δεν προλαβαίνω να κάνω ένα τσιγάρο ελα μου λέει και ξεκινάει να με χουφτώνει. με τα πολλά την έβαλα να μου τον παίξει και λίγο ισπανικό για να χύσω και να εξαφανιστώ.
Η γυναίκα μπορεί να κάνει μόνο αυταρχικά πλέον και αυτό να γουστάρει.
καλύτερα να πήγαινα σε ένα στούντιο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 12, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
milflover04
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
1.041
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, rodriguez96 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2024
αυτη σιγουρα ειναι η αντικειμενικη κριτικη !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1