Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 37870
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Από τα βίντεο που έχει ανεβάσει με καυλωσε πολύ και είπα να την δοκιμάσω
εξαιρετική επικοινωνία με το γραφείο και το κορίτσι στην ώρα του στην πόρτα του σπιτιού μου
εμφάνιση ότι βλέπετε στις φωτογραφίες θα συναντήσετε νταρντάνα γυναίκα με ωραίο στήθος και ωραίο κώλο πολλά τατουάζ στο σώμα της τα αγγλικά της μέτρια
με το που μπαίνει μέσα η πρώτη εντύπωση θετική λέω από μέσα μου θα περάσουμε καλά γιατί είχα καιρό να περάσω με μπαμπατσικι γυναίκα
μόλις μπήκε μέσα μου έδωσε το χέρι της και της το φίλησα για να σπάσει ο πάγος μου έριξε ένα ψεύτικο χαμόγελο την βουτάω από τη μέση και πήγα να την φιλήσω με αποφεύγει και με φθηνή δικαιολογία μου λέει δεν μου αρέσουν τα φιλιά και ότι δεν την καυλώνουν
λέω από μέσα μου δε γαμιέται δεν θα φιλήσουμε σήμερα
μόλις επέστρεψα από το μπάνιο πετάω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα ισα-ισα ακούμπαγε την πούτσα μου με το στόμα της και φιλούσε συνέχεια τα πόδια μου και λίγο τα αρχίδια
Elganador λέω εδώ πρόκειται για φόλα πρέπει να περάσεις στο δεύτερο στάδιο
την παίρνω από το χέρι και την κολλάω στον τοίχο και της λέω θα σε γαμήσω μόνο από στόμα και να μου λέει όχι όχι
μαζεύω τα ρούχα της και της τα δίνω και της λέω φεύγεις οπως είσαι
εκεί πήγε να με καλοπιάσει και να αρχίζει αυτά τα φθηνά κολπάκια που κάνουν όλες όταν θέλουν να καταφέρουν κάτι
αλλά ο Elganador είναι έμπειρος και αυτά δεν περνάνε σε αυτόν
της λέω η θα σε γαμήσω μόνο από στόμα ή φεύγεις
να πέφτει στα γόνατα και με μια ξινίλα στο πρόσωπο ανοίγει το στόμα της κάτσε όπως είσαι λέω η πούτσα μου ήταν πεσμένη
παίρνω κινητό και βάζω την αγαπημένη μου τσόντα η πούτσα σε δευτερόλεπτα έγινε πέτρα
την πλησιάζω και επί 40 λεπτά της πήδαγα το στόμα
σταμάταγα για λίγο και εκείνη να πιάνει τα σαγόνια της πιάνω τα χέρια της και της τα κολλάω στον τοίχο άνοιξε στόμα λέω και πάλι μέσα η πούτσα μέχρι που την πότισα σπέρμα στα βυζιά
πήγε στο μπάνιο να φρεσκαριστεί και δεν έβγαζε μιλιά της έδωσα τα χρήματα
και έφυγε σπιτάκι της

για μένα το κορίτσι δεν κάνει και είναι κρίμα γιατί έχει ωραίο και καυλωτικό σώμα και άμα ήταν δοτική θα άδειαζε πολλά πορτοφόλια

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
19.971
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Υπουργός, OUROBOROS, rodriguez96 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2024
Μύστη, μάλλον ξέρασε από το στοματικό γαμησι και μας το κρύβεις! Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck, Bartender 74, Elganador
27 Σεπτεμβρίου, 2024
Την είχα συναντήσει στο προηγούμενο τουρ και δεν τρελάθηκα από υπηρεσίες αν δεις κριτική αλλά πίπα έκανε τέλεια και σε όσες κριτικές έχει το ίδιο λένε με εσένα η κάτι στράβωσε η γύρισε χειρότερη
review reaction 1 james034, Bartender 74, Elganador
27 Σεπτεμβρίου, 2024
Ετσι οπως το περιγραφεις δεν σεβαστηκες ουτε λιγο την κοπελα. Αμα δεν σου αρεσει απλα την διωχνεις δεν την αναγκαζεις να κανει κατι που δεν της αρεσει. Δεν ειναι πορνοσταρ αλλα πληρωνεται για να κανει σεξ με τον οποινδηποτε αρκει οπως να της κανει και το κλικ. Μπορει δηλαδη με αλλον να γουσταρε και γλωσσοφιλα και ολα. Μαθετε να σεβεστε τις κοπελες μαγκες δεν ειναι αντικειμενα.
review reaction 1 gnnakos, Johnstef, Bartender 74 και 3 άλλα μέλη
27 Σεπτεμβρίου, 2024
Μπράβο μεγάλε 160 ευρώ για να δώσεις μια πίπα σε με "τρύπα" που δεν ήθελε ....
αντί να κρατήσεις τα χρήματα σου και να αφήσεις την κοπέλα να φύγει
review reaction 1 james034, Bartender 74
27 Σεπτεμβρίου, 2024
Υπάρχει ενας κανονας στο σαιτ στον τομεα των κριτικων,να γραφονται με σεβασμο προς τις εργαζομενες.
Η κριτικη αυτη -για μενα προσωπικά= δεν έπρεπε να περασει.
review reaction 1 review reaction 3 ggalatsi, Bartender 74, Elganador
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5