Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 10 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 45078
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
2.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Αρχικά για να είμαι δίκαιος κ επειδη θα κράξω στη συνέχεια,να πω οτι η κοπέλα έχει πλαστικό βυζι κ στηθος αλλά είναι πανέμορφη με υπέροχο δέρμα,σχεδόν μοντελε σώμα,από τ καλύτερα που εχω δει,μέτριο κωλο που τον στήνει ωραία κ ροζ μουνι με μεγάλα μουνοχειλα. Στα του αγώνα,απλά απαράδεκτη.
Αρχικά μπαίνοντας στο δωμάτιο κ αφου χαιρετηθηκαμε πήγε κ εκατσε στον καναπε αμεσως. Μιλήσαμε λίγο,πήγα γ μπανιο κ βγαίνοντας με περίμενε στο κρεβάτι,ζητωντας μου τ λεφτα. Μιλωντας λίγο μου έβαλε πιπα σε πεσμένη ψωλη κ άρχισε να με γλύφει. Δεν ζήτησα χωρίς (κακως) σκεπτόμενος πως αν γούσταρε θα τον έπαιρνε χωρις εξαρχής οπότε την άφησα. Μέτρια πιπα,μ τον σήκωσε κ την πήρα σ ιεραποστιλικο κ μετά στα 4. Οταν δοκίμασα να την γλυψω,κάτι που κάνω καλά κατά γενική ομολογια,αλλά ενώ της άρεσε Αρχικά,με τν παραμικρή πιο έντονη κίνηση πονούσε οπότε ξενέρωσα και τ άφησα.Τ ιδιο έκανε κ όταν της εφλυψα το βυζι οπου με ξινη φατσα τραβηχτηκε αγενεστατα κ μ ηρθε να σηκωθω να φυγω,αλλα σκεφτομουν τ λεφτα που εδωσα. Την πήρα ιεραποστολικο όπου της αρεσε κ στα 4 όπου κάποιες στιγμές ενιωσα πως πάλι πονούσε αλλά δεν ήταν λόγω μεγέθους. Είχε βάλει κ τζελ κ ξαφνικά με το που κοντευω να τελειώσω κ δινοντας πιο εντονα, τραβιέται κ πάει ν βάλει τζελ κ μένω να χυνω στο προφυλακτικό. Τ είδε κ μάλλον κατάλαβε τη μαλάκια της. Πάω μπάνιο ξενερωμενος πλένομαι,αυτή δεν έκανε ντουζ,κ βγαίνω ρωτώντας τη επανελειμενα αν είναι καλά κ πως νιώθει. Καταλαβα οτι πονουσε κ δεν ενιωθε καλα κ πραγματικα ρωτησα απο ενδιαφέρον αν ειχα κανει κατι λαθος εγω.. Αφού μ λέει οκ,οκ ξαπλώνω δίπλα της. Κάναμε καλούτσικο σοσιαλ, με ρώτησε να καπνίσει και μ εδωσε κ εμένα. Προσφέρθηκε να μ κάνει μασαζ(δεν ξέρει ν κανει) κ μετά τις έκανα κ εγώ. Είχαμε κάνα 20λ.ακομα κ ξαπλώνω διπλα της μπας κ φιλοτιμηθει να κανει καμια κινηση. Με έκφραση βαρεμάρας,προσπαθησε να μ τον σηκώσει με χάδια μόνο. Γενικά ένιωθα ότι βαριόταν η δεν ήθελε ν γαμηθει οπότε είχα ξενερώσει.. της ζήτησα πιπα μπας και.. εκεί μ σηκώθηκε λιγο(παλι με προφυλακτικο), κ πριν μ ξαναπεσει την γαμησα σε 2 στάσεις όντας ημικαυλωμενος. Ξαφνικά την έχω στα 4 κ ενώ προσπαθώ να σταθεροποιηθω στ γονατα γυρνάει κ μ λέει κάτι στα ρωσικα με μια ξινή μούρη π με ξενέρωσε αφάνταστα, έβγαλα προφυλακτικό νευριασμενος πλεον κ πηγα στ μπάνιο. Γυρνώντας κ αφου ξανακαταλαβε μάλλον τη μαλακια της με κέρασε ένα μπισκότο π δεν δέχτηκα και τ έφαγε αυτή. Γενικά, όταν το παιχνιδι δεν είχε γαμησι,ήταν ντροπαλη και με.πολυ προσπάθεια ελεγε καμια λεξη. Πραγματικά ενιωσα ότι προσπαθεί απλά να πάρει τ λεφτά κ δεν ενδιαφέρεται γ τον πελάτη.Εφυγα και 6-7λ νωρίτερα από την ξενερα π ειχα φάει. Επίσης, να πω ότι από φίλι,ουτε γλωσσα ουτε χειλη, κλείνει τ στόμα απλά, ούτε στ δημοτικό δεν φιλιομασταν έτσι.Τελος,να πω ότι κ καθαρος είμαι κ σε καλή φυσική κατάσταση κ ωραίος γενικα,οπότε δν είχα εγώ το θέμα στα σίγουρα. Εν ολίγοις, η μικρή προσέφερε κακές υπηρεσίες στουντιο και τ εκλαψα τ λεφτά μου ,αλλά καλά να πάθω πο πιπινολατρης π δν άκουσα τις κριτικές των συναδέλφων. Είτε κάποιες δεν σέβονται τ λςφτα π παίρνουν κ θέλουν να ξεμπερδευουν ,είτε τ κανου από ανάγκη,είτε τους πονάει τ μουνι τους, είναι κρίμα να πληρώνουμε τόσα λεφτά χωρίς αντίκρισμα. Όσον αφορά τ γραφείο, η επικοινωνια ηταν άψογη κ μαλιστα ,επειδη λογω λαθους δικού μου με τη διευθυνση αργησα στ ραντεβού, μ ξεκαθάρισαν πως η ώρα θα μετρήσει από την στιγμή π μπω στο δωμάτιο. Να ρωτήσουν όμως την Sofia γιατι ενω γραφει πιπα χώρις προφυλακτικό, βάζει προφυλακτικό σε πελάτη π δεν έπαιζε θέμα καθαριότητας. (Την στιγμή μάλιστα π αυτη δεν μπήκε καθόλου για ντουζ).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 21, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
416
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, Pa Luki Luk, ggalatsi και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2024
έπρεπε να φας το μπισκότο, λάθος σου. Λύπη
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, billis23, hornyasfuck
24 Σεπτεμβρίου, 2024
Συναγωνιστή,

Σε ραντεβού 20/9 με Σοφία, μπορώ να πω ότι ούτε ζητήθηκε ούτε χρησιμοποιήθηκε προφ. στην πίπα.

Όσο αφορά φιλιά / καθαριότητα / διάθεση / στάσεις και φρένα συμφωνούμε.

Υπάρχουν πολλές επιλογές που αξίζουν αυτά τα χρήματα και με το παραπάνω.

Κατ' εμέ η Σοφία είναι για πιο χαμηλά.
review reaction 1 gnnakos, Bartender 74, petran 19866266 και 3 άλλα μέλη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2