Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 1 10
ΠροβεβλημένηΝέα
Call-Girls 4409
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η κοπέλα είναι όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες , χωρίς τη λάμψη βέβαια.
Είχα όρεξη για μια κοντούλα εκείνη την ώρα και είπα να το ρισκάρω μιας και δεν είχε κριτική.

Όταν ήρθε την κέρασα μπύρα και της είπα να στεκόμαστε ορθοί μπροστά σε ένα μεγάλο παράθυρο, ώστε να μπορέσω να πιάνω κωλαράκι, δυστυχώς δεν είχε και πολύ να πιάσεις, την αγκάλιασα από πίσω, μετά την έβαλα προς τον τοίχο για μερικά φιλιά (χωρίς γλώσσα δίνει), που εμένα δεν με πειράζει, όταν την έβαλα στον καναπέ γιατί δεν ήθελε να είναι όρθια μου είπε, άρχισα να καταλάβω πως δεν συμμετέχει, ήταν σαν το μηχάνημα με το γάντζο στο λούνα παρκ που πρέπει να το καθοδηγήσεις για να πιάσεις το αρκουδάκι.

Την πήγα στο κρεβάτι, την ξεμάλλιασα και λίγο γιατί μια ξανθά προέκταση είχε πιαστεί κάτω από το χέρι μου όταν ήμουν από πάνω.
Ξαφνικά ήρθε το καλύτερο μέρος , που είναι το μόνο που μου άρεσε από εκείνη μαζί με τα φιλιά στον τοίχο, που ήταν όταν μου κατέβασε τη φόρμα, έβαλε λίγο σάλιο στην πούτσα και άρχισε το τσιμπούκι χωρίς να μου πει να πάω για μπάνιο, το έβαλε έτσι απευθείας στο στόμα με αργούς ρυθμούς και χωρίς δόντι, μου τον έπιασε με το μικρό της χέρι λες και έτρωγε παγωτό πύραυλο.

Εγώ είχα υπολογίζει ότι δεν με έπαιρνε για δεύτερο γύρο αλλά δεν είχα και όρεξη, πέρα από αυτό πρέπει να έχει φύγει ένα τέταρτο νωρίτερα, ούτε καν περίμενε να βγω από το μπάνιο, ήρθε να με αποχαιρετήσει όταν πλενόμουν.

To sum up, κοντούλα με τατουάζ, μικρός κανονικός κώλος και λίγο μεγαλύτερα μάγουλα από ότι δείχνουν οι φωτογραφίες, δεν συμμετέχει, αγγλικά οκ ώστε να μπορείς να της πεις τι θες, καλή πίπα, μπάνιο δεν έκανε αν και ήταν καθαρή

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 16, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
tumadre
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
462
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, hornyasfuck, Milfomaniac και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2024
Αρα σεξ δεν εγινε
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, Larson, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
19 Σεπτεμβρίου, 2024
Εγινε ενας γυρος, γι'αυτό πιο πάνω γράφω ότι για δεύτερο μάλλον δεν θα προλάβαινα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2