Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Call-Girls 24188
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καθυστερησε περι τα 40 λεπτα απο την προκαθορισμενη ωρα. Το γραφειο υποστηρικτικό με ενημερωση για την καθυστερηση λογω απεργίας του ταξι. Ανοιγω πορτα και βλεπω μια νεα κοπελα με πολυ όμορφο πρόσωπο αλλα σωμα ποιο μπαμπατσικο απο τις φωτό ειδικά στην περιφέρεια. Δεν εκανε μπανιο καθως μολις ειχε κανει σπιτι και όντως ηταν καθαρη. Πιπα με προφυλακτικο με δικη μου προτροπη. Κωλος μεγαλος και πέτρα κλασικος βραζιλιανικος. Στηθος μικρο αλλα ωραιο. Επικοινωνια χαμηλη με google translator. Παίχτηκαν δυο γυροι με πολλες στασεις. Της ειπα οτι θελω να χυσω στο πρόσωπο οπως περιγραφει το εξτρα της αλλα εβαλε χερι και πηγαν όλα παλάμη. Εννοείτε οτι δεν πηρε το εξτρα για αυτον τον σκοπο. Συναντηση που δεν θα μεινει αξεχαστη. Καλη για το νεαρο της ηλικίας της και το προσωπο της. Να ειστε καλα και να γαματε περισσότερο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 10, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
247
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bigmountain, doc_lin, hornyasfuck και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2024
Τώρα θα μου επιτρέψεις να αναφέρω ότι το γραφείο ίσως σου είπε βλακείες ότι καθυστέρησε λόγω απεργίας των ταξί ; Γιατί στο συγκεκριμένο γραφείο που έχω πάρει δεκάδες κορίτσια καμία δε έχει έρθει ποτέ με ταξί αλλά με οδηγούς του γραφειου όλες ανεξαιρέτως
review reaction 1 bigmountain, Bartender 74, hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2024
μαλλον εννοουσαν οτι ειχαν περισσοτερη κινηση οι δρομοι εξαιτιας της απεργιας των ταξι
εξαλλου αν ηταν να ερθει με ταξι τη μερα της απεργιας δεν θα αργουσε,αλλα δεν θα πηγαινε ποτε φανταζομαι...
review reaction 1 bigmountain, hornyasfuck, Bartender 74
18 Σεπτεμβρίου, 2024
@KM7699 Μπορεῖ ὅμως κάποιοι νά πῆραν τὸ αὐτοκίνητο τό δικό τους ἤ φίλου καί νά αὐξήθηκε ἡ κίνηση γι' αὐτόν τόν λόγο
review reaction 3 TOMCRUISE, Bartender 74
18 Σεπτεμβρίου, 2024
Πουτσες μπλε καθε φορα που αργει γκομενα γραφειου πανω απο 20 λεπτο χωρις ενημερωση νωριτερα ειναι επειδη την πηγαινουν τρενο στην πουτσα , με απανωτα ραντεβου και δεν εχει κενα μεταξυ τους μια 1 ωρα που ειναι το προβλεπε.
review reaction 1 hornyasfuck
18 Σεπτεμβρίου, 2024
Η Μπορεί να έγινε σεισμός και να υπήρχε μποτιλιάρισμα.
review reaction 3 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5