Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Call-Girls 24168
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με την κοπέλα κάποια στιγμή την προηγούμενη εβδομάδα. Είχα δει το πρόσωπο και το Ισπανία και αποφάσισα να δοκιμάσω.

Εύκολη και γρήγορη αρχική συνεννόηση με το γραφείο. Αρνητικό ότι μου ζητήθηκε ταυτότητα για να ανέβω στο δωμάτιο της κοπέλας.

Η κοπέλα διαφέρει αρκετά στα κιλά από τις φωτογραφίες, ειδικά αυτές με το ροζ τοπ, όπου η μέση φαίνεται μισή από τις άλλες φωτό. Πρόσωπο ακριβέστατο πανέμορφο, εώς αγγελικό. Έχει αρκετά παραπάνω κιλά, σίγουρα πάνω από 60 ίσως και 65. Στήθος μικρό και σφιχτό, κώλος δυσανάλογα μεγάλος πέτρα. Είμαι των πιο πετίτ και αδύνατων προσωπικά, οπότε το σώμα της δεν μου άρεσε ιδιαίτερα.

Δεν είναι Ισπανίδα, είναι από την Βραζιλία. Ισπανικά μίλαγε λίγα, καταλήξαμε στον τρανσλατορα.

Με υποδέχθηκε με ένα νυχτικό μαύρο, το οποίο είχε και ένα ξεχωριστό τοπ με δαντέλα το οποίο δεν βγήκε καθόλου κατά την διάρκεια του ραντεβού.

Φιλιά αρχικά δυσταχτικά και στην συνέχεια όταν έφτανε στις καβλες έδινε και με γλώσσα. Δέχθηκε γλειφομούνι και δάχτυλα εμπρός. Μούσκευε έυκολα.

Πίπα μέτρια. Πιο πολύ βάραγε μαλακία ενώ την δαχτύλιαζα παρά πίπα.

Μέτριες επιδόσεις στο σεξ, μου φαίνεται πιο πολύ αματουρ παρά επαγγελματίας. Αυτό φαινόταν και ότι μετά από κάθε γύρο γύριζε πλάτη, προσπαθούσε να τριφτεί πάνω σου και να κουρνιάσει, τώρα αυτό γινόταν από συναισθηματική ανάγκη ή από κούραση δεν το ξέρω.

Μπάνιο μεταξύ των γύρων δεν θυμάμαι να έκανε.

Επίσης κατά την διάρκεια του ραντεβού χτύπησε το τηλέφωνό της αρκετές φορές και μάλιστα, μέγα φαουλ για μένα, στη μέση του ραντεβού ήθρε κάποιος και της πήρε τα λεφτά. Τώρα ήταν ο μάνατζερ από το γραφείο, ήταν κάποιος που τις έκανε τα ευρώ σε ρεάλ, δεν το πολυκατάλαβα..

Επίσης το γραφείο για κάποιο λόγο μου έκανε κλήση κατά την διάρκεια του ραντεβού, ενώ είχαμε ακόμα περίπου 15-20' διάκρειας. Αυτό δεν μου έχει ξανατύχει..

Όταν ενημερωσα το γραφείο και για τις κλήσεις στην κοπέλα, αλλά και την επίσκευψη κάποιου στην πόρτα την ώρα του ραντεβού, δεν έδειξαν ιδιαίτερο ενδιαφέρον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
GeneralWinter
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
3.492
Πόντοι:
5.211
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gnnakos, jason155, bigmountain και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2024
Διαβάζοντας ότι είναι Ισπανίδα αρχικά ήμουν αρκετά διστακτικός. Τώρα που μαθαίνω ότι είναι και λατίνα μακριά. Δεν αμφισβητώ ότι είναι γλυκούλα, φαίνεται νομίζω και από τις φωτογραφίες. Οι λατίνες όμως δεν καταλαβαίνουν από δουλειά και επαγγελματισμό αν δεν σε γουστάρουν όντως θα φας φόλα.
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Bartender 74
17 Σεπτεμβρίου, 2024
ευχαριστουμε πολυ παικτη!
review reaction 1 hornyasfuck
17 Σεπτεμβρίου, 2024
Μπράβο για την αντικειμενική κριτική σου!
review reaction 1 hornyasfuck
17 Σεπτεμβρίου, 2024
Τελικά γιατί σε έπαιρναν τηλ από το γραφείο 20 λεπτά πριν τη λήξη εσένα και όχι τη κοπέλα και γιατί στείλαν κάποιον να σας διακόψει δε σου είπαν ;
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
18 Σεπτεμβρίου, 2024
@koukou_561 όπου διαβάζεις Ισπανίδα…Νότια Αμερική είναι!
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, Bartender 74, bigmountain
18 Σεπτεμβρίου, 2024
Km7699 θα μείνει μάλλον μυστήριο για παντα..
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
18 Σεπτεμβρίου, 2024
Τι τραγικο σκηνικο ειναι αυτο να ερθει ο νταβας να παρει τα φραγκα στην μεση του ραντεβου;

Δηλαδη αν εκεινη την ωρα της πηγαινες να της χυσεις την μαπα, θα σε εκοβε και θα ανοιγε πορτα;

Ρε τι μαλακιες ειναι αυτες ρεεεεεε. Σοβαρευτειτε λιγο εκει στο yourangels το εχετε καραγαμησει το πραγμα και με τα τηλεφωνα και με την συμπεριφορα σας γενικα.
review reaction 1 gnnakos, Bartender 74
19 Σεπτεμβρίου, 2024
παικτη αυτο ηταν πεσιμο ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΟ απο ανθρωπο του γραφειου! οχι απλα μαυρο,πισσα κατραμι στο γραφειο Με ελαφρά
review reaction 1 Bartender 74
19 Σεπτεμβρίου, 2024
Γεια, ήρθε κάποιος και χτύπησε την πόρτα ή κατέβηκε κάτω η κοπέλα;; (όπως και να έχει είναι μεγάλο ξενέρωμα)
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9