Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 70 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 187688
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανοιγει η πορτα του δωματιου της και βρισκω αυτο που ηθελα μπροστα μου. Ομορφη γκομενα, ιδια με τις φωτογραφιες, πηρα αυτο που ηθελα και πολυ γρηγορα καυλωσα. Της εδειξα την ορμητικη μου διαθεση τραβωντας την κοντα μου, η γκομενα συνηθισμενη σε αυτα, καθολου δεν το ειδε περιεργο. Πριν μπω τουαλετα την χουφτωσα στο κωλαρακι και την φιλησα στο στομα, ηδη η συμμετοχη της ηταν αψογη.
Την αφησα χαμογελαστη μπαινωντας στην τουαλετα και στην επιστροφη το χαμογελο ηταν λιγο πιο πονηρο. Αυτη την φορα ξεκινησε εκεινη τα φιλια και μετα γονατισε για τσιμπουκι. Αξια, πολυ εντυπωσιακη απο τεχνικη η πιπα αλλα το ιδιο εντυπωσιακο και το ποσο της αρεσε να εχει το μελος μου στο στομα της. Ηδη ειχα αποφασισει να την ξαναπαρω για την πιπα της και μονο. Ηταν απαραιτητο να την σταματησω γιατι θα εχυνα και στο ματι μου ειχαν μπει τα βυζια της και το μουνι της. Εγλειψα και τα δυο καυλωμενος, ειδικα στο μουνι το απολαυσε πολυ και ιδιαιτερα με το δαχτυλιασμα κατεβασε και υγρα.
Στα του αγωνα ηταν δοτικη οπως και σε ολα τα αλλα. Καναμε αρκετες στασεις οι περισσοτερες πανω στο κρεβατι και ειδα οτι το ζει. Της αρεσει το πισωκολλητο, να την κυριευεις και να την γαμας με καυλα. Επισης πολυ καλο ηταν και το καβαλημα της, και παλι ειχε πολυ ενεργεια και ας εγινε στον δευτερο γυρο. Με καυλωσε παρα πολυ και η πουτσα μου εγινε πετρα. Εδωσα πονο ασταματητα μεχρι το τελος.
Θα το κανω πραγματικοτητα αλλο ενα ραντεβου μαζι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 15, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
369
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, doc_lin, xan4625 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού