Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 10 10
Call-Girls 75409
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η συνάντηση έγινε αρχές του καλοκαιριού. Διαβάζοντας κάποιες κριτικές εδώ αλλά και δίπλα είπα κ γω να δοκιμάσω την Αιμιλία. Εμφανισιακά καμία σχέση με τις φώτο. Αρκετά κιλά παραπάνω κ σπασμένη αρκετά. Στο προκείμενο λοιπόν είχα αρκετά γλωσσοφιλα κ όμορφα χάδια, χούφτωμα τις βυζαρες της και πιπιλισμα δάγκωμα τις ρωγες με την Αιμιλία να λέει βρωμολογα. Μου έπιανε το καβλι κ το έπαιζε κ γονατίζει για τσιμπουκι. Δεν είμαι κ ο Ροκο Σιφρεντι αλλά με το ζόρι πήρε μέσα το πουτσοκεφαλο κ λίγο παραπάνω. Την σπρώχνω για βαθύτερα κ με οργωσε με τα δόντια. Αντε λέω μήπως κ στο γαμησι είναι καλύτερα. Ήταν άνευρο προς το μηχανικό κ αφού αλλάξαμε 2-3 στάσεις της ζήτησα να τελειώσω στο πρόσωπο της και το δέχτηκε με χαρά.. Δεύτερο γύρο δεν ήθελα γιατί ψιλοξενερωσα.. Δεν νομίζω να ξανακανονισω..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
gst007ath
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
576
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 4 review reaction 1 ΦΑΚΙΡΗΣ, doc_lin, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2024
Είχα σκοπό να την πάρω για να βγάλω γούστα, χωρίς να δώσω σημασία στην εμφάνιση. Αλλά τώρα που έγραψες κ εσύ ότι στον έγδαρε στην πίπα άστο καλύτερα.
review reaction 1 gnnakos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1