Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 8 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 35382
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εκανε την εμφανιση της στην ωρα που επρεπε με αερα, καλο ντυσιμο και εντυπωσιακη ομορφια. Ειναι ολοιδια με τις φωτογραφιες, προσωπο και σωμα. Το πιο εντυπωσιακο απο ολα ηταν η κωλαρα της που ειναι για βραβειο.. Αυτος ηταν ο λογος που αποφασισα να δωσω λιγα χρηματα παραπανω για αναλ.
Αρχισε να τριβεται πανω μου ναζιαρικα και με σκοπο να μου δειξει ποσο της αρεσει το αθλημα. Αδιαμφισβητητα το γαμησι ειναι ο μοναδικος της σκοπος, οτιδηποτε λιγοτερο δεν την ενδιαφερει. Παρολαυτα πηρα μερικα φιλια στο στομα, λιγα χαδια στο στηθος και μετα εδωσα πονο γλειφοντας τα επιμαχα σημεια. Βυζια, μουνι και τελικα κωλος, σπατουλα χωρις τελος.. το ευχαριστηθηκε το καταλαβα απο τους αναστεναγμους της. Το επιπεδο στην καθαριοτητα της ηταν πολυ καλο, ισως να ημουν και απο τους πρωτους πελατες της ημερας.
Στο σεξ ειχε καλες επιδοσεις, ειναι πολυ εμπειρη στην πιπα... επικινδυνη για τους αρχαριους... Στησιμο στα τεσσερα και γαμησι στο μουνι για λιγο, τα λεπτα μετρουσαν αντιστροφα και κοιταζοντας τον κωλο τρελαινομουν. Η τρυπα της δεκτικη οπως ο χαρακτηρας της και αρχισα να δινω πονο, ολα εδειχναν οτι αντεχει και ανεβασα στροφες. Εγινε ενα απο τα καλυτερα κωλοξεσκισματα που εχω κανει φετος. Ηταν ωραια εμπειρια και για εκεινη, καταλαβα πως χαρηκε που την γαμησα ξανα κωλο στον δευτερο γυρο.
Τελειωμα και τις δυο φορες στα βυζια και χαλαλι τα λεφτα που εδωσα...
Τιποτα περισσοτερο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 08, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
222
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The1, info@123, Trifonbakatsoulias και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού