Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Call-Girls 209964
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Lorena σε κεντρικό ξενοδοχείο . γενικά το έχω καθιερώσει πλέον οι συχνές επαγγελματικές μου αποδράσεις στην Αθήνα, να συνοδεύονται με ένα ραντεβού με τα κορίτσια , νωρίς το απόγευμα

Ήρθε στην ώρα της , κοντούλα ,περιποιημένη, με αποκλίσεις λίγες με τις φωτογραφίες ... αγγλικά αρκετά καλά , μπαίνει κατευθείαν στο θέμα .. η συμπεριφορά της γλυκύτατη , όσο περνούσε η ώρα μου φαινόταν και πιο ωραία .. βγάζει κατευθείαν τα ρούχα της , τα στήθη της είναι το δυνατό της σημείο , πανέμορφα και ο πωπός της καλοσχηματισμένος .. δεν χάνει καθόλου χρόνο , βγάζει από την τσάντα της μωρομάντηλα ,προφυλακτικά και έρχεται από πάνω μου

αρχίζουμε με φιλιά άκρως αισθησιακά που κράτησαν και αρκετή ώρα . συνεχίζω και της κάνω στοματικό , άρχισε τις κραυγούλες και μετά από λίγη ώρα με σταματάει .. πρώτα θα τελειώσεις εσύ και μετά εγώ μου λέει .. έρχεται από πάνω μου ξανά φιλιά πιο παθιασμένα αυτή την φορά , σαν να είχε "αγριέψει " . με ρωτάει για στοματικό αν θέλω καπότα ή όχι .. της λέω χωρίς ,σε παρακαλώ μην τελειώσεις στο στόμα .. μην ανησυχείς της απαντώ γενικά τελειώνω αρκετά δύσκολα .. τι ήθελα να το πω , το πήρε προσωπικά , πήρε φόρα , να χτυπιέται , πάνω κάτω , να μου κάνει στοματικό να σηκώνεται να φιλάει , να μου την παίζει , να πέφτει πάνω μου και να μου δίνει τα βυζιά της στο στόμα , να δαγκώνω ρόγες , 69 , καβάλημα .. αυτά περίπου όλα ταυτόχρονα ,να ωρύεται .. έχασα την μπάλα .. με έφτιαξε πολύ η μικρή .. με ξεπάτωσε ..σταματάμε , ίδρωσες μου λέει χαμογελώντας , πάω για μπάνιο , γυρίζω , και από εκεί και πέρα αγκαλίτσες , φιλάκια και σόσιαλ ,είχε περάσει και η ώρα, σαν να είσαι με την γκόμενα μετά την πρώτη φορά ..

γενικά μία πολύ γεμάτη ώρα , έφυγε 5 λεπτά νωρίτερα , αλλά δεν πειράζει , εγώ πέρασα ωραία , πολύ καλύτερα από ότι περίμενα .. είναι μία κοπέλα ακριβώς στα δικά μου κυβικά που δεν θέλω και πολλά πολλά , ούτε πολύ ένταση , απλά να περάσει μία ώρα χαλαρά κ ευχάριστα.. θα τα ξαναπούμε , Λορένα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
xan4625
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
420
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, wasted years και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού