Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 12172
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Παρ'ότι παρακολουθώ και διαβάζω άλλες κριτικές είναι η πρώτη που γράφω λόγω οτι με ρωτάτε και σε pm. Αν κάνω ή γράψω κάτι λάθος, πείτε μου να το ξέρω. (Ημερμονηνία ενδεικτική κάπου μέσα στον Αύγουστο)
Η επικοινωνία με το γραφείο σύντομη και και απλή με λίγα μηνύματα όπως πάντα.
Όμορφο κορίτσι κάτω των 20 σίγουρα. Καυλάκι γενικά με ωραίο σώμα και διάσπαρτα διάφορα μικρά tattoo. Με το που μπαίνει στον χώρο δείχνει ότι έχει αρκετή άνεση.
Στο ζουμί τώρα! Δεν φιλάει με γλώσσα δυστυχώς, πράγμα που αναγράφεται τις υπηρεσίες της και αυτός είναι ο κύριος λόγος που δεν θα την ξανασυνταντούσα. Σε μένα δεν είπε όχι σε τίποτα, έδειχνε οτι ήθελε να δώσει πράγματα και να ευχαριστήσει αλλά χωρίς να ξέρει πως - κοινώς είναι ακόμα πολύ νέα αλλά νομίζω θα το βρει. Η πίπα της εμένα μου άρεσε αρκετά. Κάποιες φορές κατά την διάρκεια του σεξ ή όταν δεχόταν στοματικό έβγαζε κάτι οτι βαριέται, κοιτούσε να νύχια της ή το ταβάνι αλλά αμα σε έβλεπε οτι την παρατηρείς και κοιτάς το πρόσωπο της το σταματούσε και έκανε οτι συμμετέχει. Τελείωμα στο στόμα δέχετε με ευχαρίστηση!
Σύνοψη: Για μια φορά να πηδήψεις μια petite πιτσιρίκα είναι καλά. Δεν θα την ξανα έπαιρνα εγώ, τα 150€/h + extra χωρίς φιλιά κιόλας τα θεωρώ πολλά για επανάληψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 15, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
269
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, hornyasfuck, elpotero και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού