Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρόκειται για ένα πανέμορφο πλασματάκι που μας έρχεται από την Λευκορωσία.

Οι φωτογραφίες της ανταποκρίνονται στη πραγματικότητα.

Το προσωπάκι της είναι πολύ όμορφο όπως ακριβώς στις φωτογραφίες.

Το μαυρισμένο σωματάκι της είναι σκέτη κόλαση χωρίς περιττά κιλά, κυτταρίτιδες, κοιλιές κλπ.

Η καρτέλα της αναφέρει σωστά τα χαρακτηριστικά της ως προς το ύψος και το βάρος της.

Την κάνω 1.70 και 55 κιλά περίπου.

Στη πραγματικότητα είναι πιο μικροκαμωμένη από ότι φαίνεται στις φωτογραφίες.

Στην αρχή είναι πολύ μαγκωμένη και αυτό οφείλεται στο γεγονός ότι έρχεται για πρώτη φορά στα μέρη μας ... και ίσως είναι και η πρώτη της φορά στο επάγγελμα.

Δυστυχώς έχει και ορισμένα αρνητικά.

Το πρώτο αρνητικό είναι ότι δεν μιλάει γρί Αγγλικά οπότε καταλαβαίνετε ότι η οποιαδήποτε συνεννόηση πάει περίπατο ...

Δεν συνιστάται λοιπόν για έσκορτινγκ - συνοδεία εκτός αν γνωρίζετε εσείς Ρώσικα.

Το δεύτερο αρνητικό κατ' εμένα είναι το χαλαρό στήθος της.

Αν είχε βέβαια λίγο καλύτερο στήθος θα έκλεβε πολλές καρδιές συμπεριλαμβανομένης και της δικιάς μου.

Από την άλλη το στήθος της είναι φυσικό για όσους αρέσουν τα φυσικά στήθη.

Κατά τα άλλα πρόκειται για ένα πανέμορφο κορίτσι.

Όπως προ-είπα είναι αρκετά κλειστή γιαυτό και δεν παίρνει καθόλου πρωτοβουλίες.

Πρέπει να αναλάβετε δράση εσείς και με προσοχή, σεβασμό και ευγένεια.

Την πήρα λοιπόν στην αγκαλιά μου αφαιρώντας της σιγά σιγά και ένα ένα τα ρουχαλάκια της διαπιστώνοντας το πολύ όμορφο, μαυρισμένο και καθαρό σωματάκι της.

Καθαρό και από τατουάζ πλήρως.

Το μουνάκι της είναι πλήρως ξυρισμένο κλειστού τύπου και πεντακάθαρο.

Την χάιδεψα και την φίλησα στο λαιμό.

Ευγενικά μου αρνήθηκε γλωσσόφιλα.

Τρίτο αρνητικό λοιπόν ότι δεν φιλάει.

Κατ' εμένα απολύτως σεβαστό.

Δεν παίρνει καμία πρωτοβουλία πράγμα που αποδεικνύει ότι είναι η πρώτη της φορά στο επάγγελμα.

Τριφτήκαμε με αρκετά χάδια.

Χάιδεψα και λίγο το μουνάκι γλύκισμα αλλά απέφυγα το γλειφομούνι για προσωπικούς λόγους αυτοπροστασίας και όχι διότι δεν ήταν καθαρό.

Απεναντίας το συγκεκριμένο πεντακάθαρο μουνάκι της ενδείκνυται για πολύ γλειφομούνι.

Τζελάκι, καπελάκι και την πήρα σε μία μόνο στάση.

Ιεραποστολικά για να βλέπω το πανέμορφο προσωπάκι της.

Από ένα σημείο και μετά έδειχνε να το απολαμβάνει και με αρκετά αληθοφανείς κραυγούλες.

Έχυσα μέσα στο πλαστικό το καυτό μου σπέρμα.

Δεν έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα το κοντέρ.

Η ώρα πέρασε γρήγορα και ευχάριστα με αυτό το πανέμορφο πλασματάκι χωρίς καν να το καταλάβω.

Συνοψίζοντας στην συνεννόηση θα της βάλω 6 για να μη χαλάσω πολύ την βαθμολογία της αλλά κανονικά της αξίζει πιο χαμηλός βαθμός.

Αν είχε λίγο καλύτερο στήθος θα της έβαζα 10 με τόνο.

Από την άλλη είναι φυσικό, στοιχείο πολύ θετικό.

Η υπόλοιπη βαθμολογία είναι όπως την έχω αναρτήσει και σύμφωνα πάντα με τα δικά μου υποκειμενικά γούστα.

Πρόκειται για ένα πανέμορφο πλασματάκι που θα πρέπει να βελτιώσει τις υπηρεσίες της για να αγγίξει την κορυφή.

Προς το παρόν είναι για πολύ ήρεμες καταστάσεις και προσωπικά δεν την συνιστώ για άγριους χύστες του bou...

Αν θα την ξανασυναντούσα ?

Σίγουρα θα επιδιώξω να την ξανασυναντήσω και ιδανικά αν έχει μάθει και λίγα Αγγλικά για μιά στοιχειώδη συνεννόηση ακόμα καλύτερα.

Είναι τρομερό και πανέμορφο μουνάκι !!!

Κάτι τελευταίο.

Κάνει πολύ λίγα ραντεβού την ημέρα πράγμα θετικό κατ' εμένα και αναχωρεί την επόμενη εβδομάδα.

Αυτά από εμένα.

Καλή συνέχεια.

Α.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 06, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Annapurna
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Μαϊ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
91.185
Πόντοι:
46.423
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, mamasan, hornyasfuck και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2024
Συνοψίζοντας, πρόκειται για μια πολύ όμορφη κοπέλα, που όμως δεν κάνει για αυτή τη δύσκολη δουλειά.

Ευχαριστούμε

Έτσι!
review reaction 1 aekaldo, hornyasfuck, ggalatsi και 2 άλλα μέλη
07 Σεπτεμβρίου, 2024
Κομοδίνο δηλαδή … αλλά να μην τις χαλάσουμε την βαθμολογία … εύγε Αναγούλα , και εις ανώτερα
review reaction 1 review reaction 3 aekaldo, hornyasfuck, james034 και 8 άλλα μέλη
07 Σεπτεμβρίου, 2024
Έγραψα πουθενά εγώ ότι πρόκειται για κομοδίνο ή ότι δεν κάνει για αυτή τη δουλειά ? Χμμμ;
Εύκολα συμπεράσματα βγάζετε μερικοί μερικοί ... Με ελαφρά
review reaction 1 review reaction 3 aekaldo, Elganador, hornyasfuck
08 Σεπτεμβρίου, 2024
Εάν ήμουν Αθήνα θα δοκίμαζα.. μερικές φορές κ μόνο που είναι τόσο μούνα φτάνει.. αλλά αν έκανε κ καλό κρεββάτι δεν θα την έβρισκες ποτέ..αν κ η φίλη της με τραβάει περισσότερο
review reaction 1 aekaldo, Annapurna, hornyasfuck
08 Σεπτεμβρίου, 2024
Δεν φτανει που ο φιλος συναγωνιστης εγραψε πρωτος κριτικη για το κοριτσι προς ενημερωση των υπολοιπων μας του βαζουμε και χερι απο επανω.Ο καθενας μπορει να επιλεξει με βαση τα κριτηρια του.Απο εμενα προσωπικα ειναι οχι και μονο που δεν φιλαει η κοπελα οσο ομορφη και να ειναι
review reaction 1 aekaldo, Annapurna, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
08 Σεπτεμβρίου, 2024
Στο προφίλ γράφει, "γαλλικό φιλί", εννοείται με γλώσσα. Τι στο καλό κακ δεν δίνει γλωσσοφιλα!!! Αρα τι αρνητικό και δεν είναι σεβαστό όπως γράφεις????? Εκτός αν δεν γούσταρες εσύ
review reaction 1 aekaldo, hornyasfuck, Bartender 74
10 Σεπτεμβρίου, 2024
πάντως η κριτική σου είναι εξαιρετική ..
review reaction 1 review reaction 3 aekaldo, hornyasfuck, Annapurna
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7