Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 43068
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνία Ενδεικτική. Το κορίτσι έκλεισε με 2-3 μηνύματα πολύ εύκολα. Είχα δει κάποιες φωτογραφίες και βίντεο από την ίδια στο θέμα του γραφείου και είχα καψώσει.

Ήρθε στο ξενοδοχείο με ένα φορεματάκι και μια τσάντα σαν σακ βουαγιαζ με τα αξεσουάρ της - πλήρως εξοπλισμένο το μωρό. Ηλικιακά θα έλεγα κοντά στα 42-3. Ωραίο σώμα, με σημάδια χαλάρωσης. Όχι άσχημο όμως.
Λιγομίλητη και προσηλωμένη στον στόχο. Νυμφομανής σίγουρα, ξεκίνησε το επάγγελμα πρίν 6-8μήνες από επιλογή. Πίπα για σεμινάριο με φτυσίματα, πνιξίματα κτλ... Δάχτυλα παντού - χωρίς όχι και γιατί. Φιλιά βαθιά με γλώσσα. Της αρέσει να γαμιέται και αντέχει σφυροκόπημα παντού. Κατά το ήμισυ του πρώτου γύρου - παίξαμε και με μια μαύρη σφήνα που έχει μέχρι να ετοιμάστει η τρυπούλα της. Μετά η διείσδυση ήταν εύκολη και χωρίς πόνο. Τελείωμα , μπάνιο και δεύτερος γύρος με την τάπα να φιγουράρει πίσω και εγώ να την παίρνω από εμπρός και πάλι να τον βάζει από πίσω η λεγάμενη. Τσόντα η φάση, μου θύμισε Ζέτα στα καλά της. Δεν την φτάνει, άλλα το κορίτσι είναι ακόμα φρέσκο.

Θα την ξαναέβλεπα ? Ίσως, πέρασα καλά αλλά μπορεί να ήμουν εγώ περίεργος την ημέρα της συνάντησης.



Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
210
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sisax87, gnnakos, aekaldo και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού