Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 125881
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και το κορίτσι στην ώρα του στην πόρτα του σπιτιού μου
με το κορίτσι έχω βρεθεί παλιότερα
από την πόρτα ξεκίνησαν τα παθιασμένα γλωσσόφιλα στο στόμα μάζεψε τα μαλλιά της αλογοουρά επεσα στα γόνατα και το πήρα στο στόμα τον έπαιρνε και τον έγλειφε μέχρι το λαρύγγι και δεν έλεγε να σταματήσει ωσπου την έχυσα στο λαιμό
την παίρνω από το χέρι και την πάω στην τουαλέτα ανοίγω την ντουζιέρα και μπαίνουμε για ντουζ μαζι το νερό να πέφτει πάνω μας και να πλένουμε ο ένας τον άλλον με σαμπουάν
η πούτσα να έχει γίνει πετρα έπεσε στα γόνατα και το πήρε στο στόμα πίπα εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση καλύτερη από την πρώτη
βάζω προφυλακτικό και την στήνω στον τοίχο και την γαμάω στα όρθια με γρήγορους ρυθμούς η γκόμενα είχε ανατριχιάσει ολόκληρη ανεβάσω το πόδι της στο ώμο μου και αρχίζω ένα τρελό γλειφομούνι ως που γεύτηκα τα υγρά της στο στόμα μου
την πάω στο κρεβάτι και την στήνω στα τέσσερα εκεί στην κυριολεξία της έδωσα το μουνί στο χέρι ιεραποστολικό πλαγιαστό και κατάθεση στα υπέροχα βυζιά της
για άλλη μια φορά πέρασα εξαιρετικά με το κορίτσι και ανυπομονώ να την ξαναδώ και πάλι

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.265
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, satov1, aekaldo και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2024
Αξίζει για πολύωρο πιστεύεις ή είναι μόνο για "ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε" καταστάσεις;
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74, BIG_BIG_BEN και 1 ακόμα μέλος
04 Σεπτεμβρίου, 2024
Hell yeah! This is how it should be done!
review reaction 3 review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, BIG_BIG_BEN, Elganador
04 Σεπτεμβρίου, 2024
@paparotti νομίζω πως ναι θα τα πάει καλά πιστευω
04 Σεπτεμβρίου, 2024
Α ρε φίλε τα λεφτά σου ν΄άχα να γαμάω τετοιες μουναρες!!!
review reaction 1 BisexualWannabe, Elganador
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4