Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 2 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 8333
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα ξαναεβάζω την κριτική γιά της Chanel μια που δεν ανέβηκε γιατι νομίζω ότι το αξίζει.
Συνάντηση στο πρίαμος παγκράτι 1ο ραντεβού της το μεσημέρι της κυριακής και ενώ δύο συναντήσεις με μασαζοκόριτσα μέσα στην εβδομάδα είχαν πάει πολύ μέτρια η τύχη μου χαμογέλασε.
Χτυπάει η πόρτα του δωματίου και μπαίνει ένα petit κοντοπουτανο με 1 ξωβυζο σύνολο και tattoo στη βυζόχαράδρα. Και βρεγμένο μαλλί γιατί όπως μου εξήγησε βιαζόταν να ετοιμαστεί για να μην αργήσει Φιλι ήπιο για καλωσόρισμα και μένω άγαλμα από τα αγγλικά της που είναι άπταιστα γδύνεται αποκαλύπτει δύο ωραία φυσικά βυζιά μεσαίου μεγέθους και ένα ωραίο κωλι που ευτυχώς το δίνει. Πίπα καλή και βαθιά έκατσε και φάση και με πήρε ένα συνεργάτης τηλέφωνο ενω την πιπωνα και επειδή κατακάβλωσα από την φάση της τα άδειασα στα μούτρα.
Τηλέφωνο στο γραφείο και αύξηση του χρόνου σε μιάμιση ώρα και ακολουθεί επικό γαμησι με το τσουλακι ενώ μιλάει βρώμικα στα άπταιστα αγγλικά της εγω να της ανοίγω ρομαντικά της σούφρα μετά το φρεσκαρισμα επανάληψη με πίπα μουνι κώλο και τρίτο άδειασμα στη σουφρα της που με άφησε απόλυτα ικανοποιημένο συμπερασματικά μια πολύ ωραία συνάντηση με 1 petit καύλοραπανο εκεί που δεν το περίμενα όπως δεν περίμενα και τα άψογα αγγλικά της από εμένα προτείνεται

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 01, 2024
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Analripper
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
2.955
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, doc_lin, BUT-TMAN και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού