Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 66 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 232911
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι να πρωτοπώ που δεν έχει ήδη ειπωθεί για αυτή τη γυναίκα. Είχα κάτσει και είχα διαβάσει ΟΛΕΣ τις κριτικές πριν τη συναντήσω σήμερα.

Για κάποιους το πρόσωπο και το βλέμμα της τους βγάζει κάτι το πρόστυχο. Για μένα αυτή η γυναίκα είναι τόσο όμορφη που δε χόρταινα να την κοιτάω (όταν δεν ήταν στα 4) και τα την φιλάω αισθησιακά στο στόμα και στο λαιμό.

Η υποδοχή δεν ήταν ιδιαίτερα ένθερμη με φιλί στο μάγουλο (Βέβαια μετά λύθηκε αφού κατάλαβε πόσο αγαπησιάρης είμαι και δεν είμαι κάνας περίεργος που να σπάζομαι με το οτιδήποτε).
Βγαίνω από το ντουζάκι και έρχεται προς τα μένα με τα σέξι εσώρουχα, ζαρτιέρες και γόβες. Αρχίζει το μπαλαμούτι και το "ξετύλιγμα" του κορμιού της. Ξεκίνησε για πίπα (δεν ασχολήθηκε πολύ με τις μπάλες, δε το ζήτησα κιόλας ) και μετά την έβαλα στο κρεβάτι για γλυφομούνι (εκεί μου είπε "unexpected gift!") μέχρι να τελειώσει. Μετά ξανά πίπα πλέον στο κρεβάτι και αφού μου λέει να μου βάλει σκούφο και σκύβει να πάρει τη καπότα βρίσκω την ευκαιρία να της γλείψω και την κωλοτρυπίδα. Μετά ακολούθησε cow με κωλοδάχτυλο και στα 4 και missionary και διάλειμμα για νερό γιατί έσταζα στον ιδρώτα. Και ξανά πίπα μπας και τελειώσω και στα 4 και ξανά από πάνω που χάζευα την προσωπάρα της. Ε και κάποτε και γω τελείωσα πάνω στη κοιλιά της.

Γενικά από τη στιγμή που λύθηκε υπήρξε πολύ πάθος στα φιλιά που το καταευχαριστήθηκα ("Kiss me my love" καθώς με έβαλε να επιταχύνω). Ήταν πολύ gfe φάση άλλα είχε και τις σφαλιάρες στο κώλο και τα κωλοδάχτυλα με μέτρο. Όλα ήταν με μέτρο εκτός από την ώρα που έκανα να τελειώσω και παίχτηκε μόνο ένας γύρος (αλλά τι γύρος!).

Μετά έμεινε ένα δεκάλεπτο να ξεπλύνω τους ιδρώτες και να κάνουμε και λίγο chat όπου άκουσε και τα κοπλιμέντα της και έμαθα που και γιατί χάθηκε ο δράκος και ότι θα ξαναεπιστρέψει σύντομα.

Στον αποχαιρετισμό, αφού έκατσε μαζί μου και μιλάγαμε όσο ετοιμαζόμουν να φύγω, μου έδωσε τόσα φιλιά που αντέστρεψε την κρυάδα της υποδοχής.

* Η τομή που έχει στη κοιλιά ισχύει αλλά αυτά τα θεωρώ παράσημα.
** Το στήθος όντως όχι τόσο καλή δουλειά συγκριτικά με της Asy.

Η βαθμολογία μου θα ήταν η εξής:
Εμφάνιση (πρόσωπο) 9.5
Εμφάνιση (σώμα) 9
Γενική συμπεριφορά 10
Επικοινωνία 7
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 31, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Haris
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
332
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, hornyasfuck, james034 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2024
Ωραίος ρε φίλε μας καυλωσες πρωί πρωί Γιούπιιι!
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, BIG_BIG_BEN, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
01 Σεπτεμβρίου, 2024
Ασε ασε εγώ ακόμα να συνέλθω
Καλο μηνα!
review reaction 3 hornyasfuck, Bartender 74
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2