Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
γραφω για την Μαρινα γιατι ειδα μια κριτικη που βγηκε....ειχα πολυ καιρο τον αριθμο της και διαβαζα οτι δεν απανταει ποτε η απανταει μια στο τοσο...3 φορες την ειχα παρει τηλ(μιλαμε για 2 χρονια πισω περιπου) και τις 3 μιλησαμε κανονικα αλλα δεν ετυχε να κανουμε ραντεβου...την τεταρτη λοιπον παλι μιλησαμε αμεσως και κλεισαμς ραντεβου σε 2 ωρες στο ολιμπικ στο φαληρο...οντως μολις μπηκε μεσα επεσε στα γονατα και μου ακανε μια παααρα πολυ καλη πιπα και μαλιστα μου εσπρωχνε και τον κωλο για να τον παιρνει πιο δυνατα στο στομα....μου αρεσε η πιπα της και μετα απο αρκετη ωρα τα πηρε στο στομα της....στο δευτερο ημιχρονο πολυ λιγο πιπα και την αβαλα στα 4 που για τα χρονια της εχει τρομερο σωμα...αλλα η φατσα ειναι καπως...αφου την πηρα λιγο στα 4 την εκατσα στην καρεκλα και την εβαλα να κατσει πανω στην πουτσα μου με την πλατη σε εμενα ωστε να βλεπω την κωλαρα της να πηγαινει πανω κατω...χτυπιοτανε δυνατα να πω την αληθεια....μετα απο λιγο παλι στο στομα χυσιμο και μου εκανε και τρομερο καθαρισμα με την γλωσσα της......δεν μπορω να πω οτι με τρελανε αλλα δεν ηταν και ασχημα.....το ραντεβου εγινε πριν 1.5 χρονο περιπου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
5.297
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gnnakos, hustler, Antonis_Greece4 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2024
μια χαρα τα ειπες, λειτουργει μηχανικα σαν juke box που του πεταξες κερμα ... κι ειναι πραγματικα μια λυση φτηνη που την αντεχει κι η τσεπη των μεταναστων
review reaction 1 pastelios
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1