Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 17 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερινή βόλτα από πειραιά και ξαφνικά πιάνει μία φοβερή βροχή μπήκα σε ένα προπό και χάζευα τη βροχή
βλέπω μία μελαχρινή μουνάρα να τρέχει στην βροχή να έχει γίνει μούσκεμα η μπλούζα της είχε γίνει ένα με τα στήθη της από το νερό και οι ρώγες να πετάγονται έξω αυτό ήταν καύλωσα άσχημα
μήνυμα στο γραφείο και με δυο μηνύματα κλείστηκε το ραντεβού στο χώρο της κοπέλας για 1 ώρα
εκανα τον απαραίτητο έλεγχο στην υποδοχή και ανεβαίνω στον ημιόροφο
χτυπάω την πόρτα και με το που μου ανοίγει την πόρτα μένω μαλάκας αντίκρισα μία γυναικάρα ντυμένη με σέξι μαύρα εσώρουχα και μαύρο δαντελωτό νυχτικό
πρόσωπο πανέμορφο όπως το βλέπετε στις φωτογραφίες με πανέμορφα γαλάζια μάτια ελάχιστα πειραγμένα χείλη το μαλλί ξανθό κοντό καρέ
κορμί υπέροχο με απαλή βελούδινη επιδερμίδα
στήθος μικρό φυσικό πανέμορφο
διάσπαρτα τατουάζ στα χέρια και πόδια
σκουλαρίκι στον αφαλό και σκουλαρίκι στο μουνακι της
εξαιρετικά αγγλικά
μου πετάει ένα πεταχτό φιλάκι και με συνοδεύει στο μπάνιο το μπάνιο στην πένα πεντακάθαρο τακτοποιημένο εκανα ένα γρήγορο ντουζ και ορμάω σαν ταύρος να την φάω
με περίμενε καθιστή στο κρεβάτι
μου κάνει νόημα να σταματήσω και ανοίγει τα πόδια της και αρχίζει να παίζει με το μουνάκι της τρελάθηκα δεν κρατήθηκα και ορμάω με τη γλώσσα μου να το φάω αυτό το πανέμορφο και υπέροχο πεντακάθαρο μουνάκι της που ηταν ξυρισμένο και χωρίς μυρωδιές το έγλειφα με τη γλώσσα μου και δεν ήθελα να σταματήσω δάχτυλα μπρος και πίσω η γκόμενα είχε ανατριχιάσει ολόκληρη από καύλα πετάω την πετσέτα και της το δίνω στο στόμα πίπα διαστημική εξαιρετική υγρή βαθιά περιποίηση πέρασε και από τα αρχίδια μια βόλτα
η πούτσα να εχει γίνει πέτρα βάζω προφυλακτικό και την στήνω στα τέσσερα και αρχίζω να την καρφώνω δυνατά λυσσασμένα αλύπητα ολο πάθος όλο τρέλα με χαστούκια στα κωλομέρια ιεραποστολικό πλαγιαστό και κατάθεση στο λαιμό της
σκουπίζετε με υγρό μαντηλάκι σκουπίζομαι και εγώ ξαπλώνω στο κρεβάτι και αρχίζω να την φιλάω στο στόμα παθιασμένα με γλώσσα το κορίτσι φιλάει υπέροχα
βάζει κρέμα στο χέρι της και την απλώνει στο καυλί μου και αρχίζει να το παίζει αργά και αισθησιακά και ενδιάμεσα να με φιλάει στο στόμα με γλώσσα όλο πάθος ολο τρέλα
βγάζει το ένα καλσόν και ενώνει πούτσο και αρχίδια μαζί και το δένει στο καυλί μου χαμηλά και αρχίζει να γλύφει μία αρχίδια μία πουτσοκέφαλο και εναλλάξ μου τον είχε κάνει κόκκινο αίμα
οπως ηταν μου περνάει προφυλακτικό και μου λέει σκίσε με τον doggy τώρα δεν χάλασα χατήρι και την κάρφωνα όσο πιο δυνατά μπορούσα την παίρνω από το χέρι και την κολλάω στον τοίχο και αρχίζω να την γαμάω στα όρθια λυσσασμένα δυνατά ωσπου δεν άντεξε και γέμισε το πάτωμα με τα υγρά της
την ξαπλώνω στο κρεβάτι και ορμάω ξανά στο υπέροχο μουνάκι της και την κωλοτρυπίδα της με τη γλώσσα μου και τα δάχτυλα μου ιεραποστολικό από πάνω πλαγιαστό και κατάθεση στα υπέροχα βυζιά της
με παίρνει από το χέρι και πάμε στο μπάνιο και κάνουμε ντουζ μαζί στεγνώνω καλά καλά ντύνομαι της έδωσα τα χρήματα και την αποχαιρέτησα ένα γλυκό φιλί στο στόμα

δεν έχω λόγια γι’ αυτό το υπέροχο πλάσμα πέρασα εξαιρετικά μου πρόσφερε ένα από τα καλύτερα ραντεβού μου με εσκορτ και σίγουρα θα την ξαναδώ και πάλι πολύ σύντομα μέχρι τότε

να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
134
Likes:
21.770
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Johnny Red2, satov1 και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2024
Όλα 10αρια ρε θηρίο;;!!
review reaction 1 review reaction 3 james034, hornyasfuck, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
31 Αυγούστου, 2024
@Διανοουμενος το αξίζει

ειναι υπέροχη απλά
review reaction 1 Διανοούμενος, hornyasfuck
01 Σεπτεμβρίου, 2024
Πολύ κυκλοθυμική κοπέλα.δεν ξεσ ποιον εαυτό της θα πετύχεις
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3