Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 69 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 183770
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επιτέλους, το πρώτο μου review με φουλ βαθμολογια μετά τις 5 πρώτες "δοκιμαστικές", οπότε κάνω review σε μια κοπέλα που είναι διαθέσιμη αυτή τη στιγμή.

Ραντεβού στο χώρο μου, που της αρέσει πολύ, πρέπει να είναι η 4η η 5η φορά που τη κλείνω, με πρώτη φορά πριν από 5 χρόνια περίπου.
Το κύριο χαρακτηριστικό της κοπέλας είναι πως είναι ΘΕΟΠΑΛΑΒΗ με τη ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ! Λατρεύω την ενέργειά της, αν και είχα σκεφτεί κάποια στιγμή αν παίρνει κάτι και είναι έτσι, πάντως τη γουστάρω φουλ γιατί σε σημεία "ταιριάζουν" οι ενέργειές μας.
Αφού μιλάμε λίγο και της δίνω ένα μπουκαλάκι νερό (δεν δίνω ποτέ αλκοόλ στις κοπέλες ούτε εγώ πίνω πριν το σεξ), πηγαίνουμε στο δωμάτιο με τα βιβλία μου, γιατί ήθελε να πηδηχτουμε εκεί τη προηγούμενη φορά που το είδε. Αφού της έκανα λίγο γλυφομουνι που μου αρέσει εμένα, μου ξεκινάει μια αρκετά καλή πίπα, απλά λόγω σχετικά μικρού κρεβατιού περάσαμε σύντομα στο κυρίως δωμάτιο. Εκεί συνεχίστηκε η δράση με missionary, cow και doggy, όπου τελείωσα πάνω στη κορμαρα της γεμίζοντας τη με σπέρμα σχεδόν από το κεφάλι μέχρι το μουνι.
Ειλικρινά στεναχωριέμαι για τους δύο τελευταίους "συμπολεμιστες" που δεν είχαν καλή εμπειρία μαζί της (παίζει να βαρέθηκε το επάγγελμα πλέον;;), αλλά εγώ όσες φορές έχω πάει μαζί της εχω περάσει πολύ καλά. Αν αλλάξει κάτι την επόμενη, I will keep you all posted.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 12, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαϊ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
177
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aekaldo, hornyasfuck, trexviking και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Σεπτεμβρίου, 2024
Οι βυζάρες της έχουν μαλακώσει καθόλου ?
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
01 Σεπτεμβρίου, 2024
Απο την Ανιτα περασες?
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, Bartender 74
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2