Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Call-Girls 209964
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημέρι Παρασκευής και το Άλιεν ήθελε να τραφεί. (Η παρομοίωση διότι είχα κλείσει σινεμά να δω το Alien Romulus φόλα ήταν btw).
Ανοίγω τον κατάλογο και το μάτι μου πέφτει στον κορίτσαρο Λορένα. Πολύ καλό μου φαίνεται για να είναι αληθινό μου φάνηκε, όμως αφού διάβασα τα αποφθέγματα από τους συναγωνιστές είπα να πάω να ρίξω και εγώ την ψήφο μου στην σχισμή. Εύκολα με ένα τηλέφωνο κλείνεται το ραντεβού για τη 1.30 το βράδυ σε γνωστό ξενοδοχείο.

Φτάνω λίγο νωρίτερα παίρνω νερά και ανεβαίνω, βάζω τσοντούλα να παίζει να μπαίνω σε μουντ ( μετά τη φόλα στο σινεμά ?) και αναμένω.
Ξαφνικά, σα μαγικά γίνανε όλα καταπληκτικά, ακούω το χαρακτηριστικό ελαφρύ τουκ τουκ στην πόρτα μου. Ήρθες έρωτα μου; αναφωνώ. Ανοίγω την πόρτα και αυτό που αντικρίζω παιδιά, δεν έχει προηγούμενο!!! Ένα πατόμουνο όχι πολύ ψιλό, όντως κάπου στο 1.60 φόραγε τακούνια όμως και σε ξεγελάει, φανταχτερό κοντό φορεματάκι μπλε και πράσινες γόβες.
Λέω, πάει με χάσατε αδέρφια και στέλνω αμέσως μήνυμα για παράταση μισάωρη όμως δυστυχώς δεν πρόλαβα είχε άλλο ραντεβού μετά.
Δεν πειράζει σκέφτομαι, και αυτό που θα γίνει σήμερα εδώ θα μείνει στη μνήμη μου για καιρό οπότε δεν χαλιέμαι για το μισάωρο. Χελοου μπειμπι και γλωσσόφιλο με το που μπαίνει η κυρία. Πάμε καλά σκέφτομαι. Ζητάει λεφτά μπροστά. Πάει μπάνιο, γυρνάει με ζαρτιέρες μαύρα όλα του θανατά, κώλος τούμπανο, βυζί λίγο πεσμένο αλλά όμορφο, σηκώθηκε ο αλιεν αμέσως χαχαχα πίπα στο όρθιο βαθειά τίμια περιποιείται μπάλες, αν ζητήσεις από μόνη της δεν. 2 γύροι πήγανε άνετα, χωρίς δισταγμούς. Συμμετέχει πολύ, κάτι κραυγές και τραβήγματα στα σεντόνια δεν ξέρω αν τα πίστεψα αλλά την δουλειά τους την έκαναν. Μίξη gfe με pse όπως μου αρέσει.
Επικοινωνιακή, ξέρει αγγλικά , δεν βαριόταν καθόλου , μίλησε περί ανέμων και υδάτων μένει εδώ μόνιμα αλλά πηγαινοέρχεται στη Ρομουνία για downtime.

Εν κατακλείδι , καλές παροχές 140€ που δεν θα κλάψετε. Δεν έχει έξτρα cim cif κλπ αλλά δεν τα χρειάζεται η δουλειά έγινε και έτσι. Καλό υπόλοιπο εύχομαι.

Δεν τις πληρώνω για το σεξ, τις πληρώνω για να φύγουν.

Μ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 31, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Mounoroufixtra
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
102
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, aekaldo, james034 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2024
Για άλλο λόγο πηγές μαζί της για να ξεχάσεις το offspring.. εφιάλτης κανονικός μιλάμε
review reaction 3 hornyasfuck
09 Σεπτεμβρίου, 2024
Ολη η ατακα στο τελος...Δεν τις πληρώνω για το σεξ, τις πληρώνω για να φύγουν
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, Bartender 74, STAVROS6969
09 Σεπτεμβρίου, 2024
Δεν τις πληρώνω για το σεξ, τις πληρώνω για να φύγουν

Μεγαλη κουβεντα!!!!
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, Bartender 74
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3