Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 12172
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν, μπορεί να μην έχω γράψει ποτέ κριτική στο παρελθόν και γενικότερα να με κάνει να νιώθω άβολα το να βαθμολογώ μια κοπέλα λες και είναι προϊόν στο Σκρουτζ, αλλά επειδή με έχουν πιάσει οι αλτρουισμοί μου και επειδή δεν έχει γράψει κανείς τίποτα ακόμα, λέω να ξεπαρθενιαστώ γράφοντας για τούτηνα... Άλλωστε τόσες φορές έχω φάει φόλα παίρνοντας κοπέλα χωρίς κριτικές, με βάρκα την ελπίδα... Ο στόχος μου είναι όχι να περιγράψω αναλυτικά, αλλά να προειδοποιήσω. Στα του γραφείου, ζορίστηκα λίγο επειδή οι επιλογές από κοπέλες ήταν λίγες και οι απαντήσεις τους στις ερωτήσεις μου μονολεκτικές, αλλά στο τέλος έβγαλα άκρη... Η κοπέλα έχει πολύ άγαρμπα παραφουσκωμένα χείλη, το οποίο σε κάποιους μπορεί να αρέσει, αλλά λόγω και την νεαρής της ηλικίας θεωρώ ότι δεν την εξυπηρετεί. Είναι ξεκάθαρα λαϊκό κορίτσι, το οποίο φαίνεται και στον τρόπο που μιλάει. Γενικότερα, ο τίτλος "συνοδός πολυτελείας", παρόλο που ταιριάζει σε πολλές του γραφείου, στην συγκεκριμένη δεν αξίζει... Δεν την ενδιαφέρει να νιώσεις άνετα, ή να προσφέρει κάποια ιδιαίτερη εμπειρία. Χαρακτηρίζεται από μια υπερβολική άνεση, για να μην πω θράσος ή ασέβεια... Πίπα αδιάφορη και αρνείται να σε καβαλήσει... Φιλιά ούτε που σκέφτηκα ή θέλησα να επιδιώξω, γιατί είχα ξενερώσει από τη στιγμή που την είδα... Για να μην παπαρολογώ τέλος πάντων, από νωρίς κατάλαβα ότι έχω πετάξει τα λεφτά μου... Σε κάποιους μπορεί να αρκεί αυτό που προσφέρει... Από μένα πάντως είναι όχι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
72
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Morg0th, Rokko28 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2024
Τύπε τι να πρωτοπώ...
Ότι ψάχνεις συνοδό "πολυτελείας" στα 150 ?
Ότι βλέπω 4 στην επικοινωνία? Χμμμ;
Τι σκατά, μουγγή είναι ή δεν απαντάει?
Ότι λες: "νιώθω άβολα το να βαθμολογώ μια κοπέλα λες και είναι προϊόν στο Σκρουτζ" αλλά την αποκαλείς "τούτηνα"?
Τεςπα αυτά με παραξενεύουν, χωρίς να έχω λόγο να αμφισβητήσω τους λόγους που αναφερεις ότι δεν περασες καλά...
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
31 Αυγούστου, 2024
Καλα το να αρνειται να καβαλησει πολυ μεγαλο φαουλ!Και γενικα οι αρνησεις τους ειναι παρα πολυ μεγαλο φαουλ!ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΕΣ!
G
GiorgosM145
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
31 Αυγούστου, 2024
@John100
Κάτσε βρε μαν.
Άλλοι στα 150, μην σου πω και στα 120, όχι σύνοδο πολυτελείας, αλλά τον κλώνο της Σκλεναρίκοβα, νομίζουν ότι έχουν βρει, μην σου πω ότι μπορεί να πιστεύουν, πως τους έχει ερωτευθεί κιόλας.
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
31 Αυγούστου, 2024
προς @john100 και όποιον άλλον ενδιαφέρετε , χωρίς ΚΑΜΙΑ διάθεσης αντιπαράθεσης:
από προσωπική εμπειρία ότι περιέγραψε ο Papari404 στην κριτική του ισχύει και συνέβη και με εμένα.

Η κοπέλα, εάν εξαιρέσεις την μικρή ηλικία ( που ως ένα βαθμό εξηγεί ίσως και την λάθος συμπεριφορά της σε ένα ραντεβού) για όλα τα άλλα δηλαδή εμφάνιση, στυλ, σεξ και επικοινωνία είναι και για εμένα είναι κάτω από την βάση. Από της περιπτώσεις που έφυγα και είπα χαμένα χρήματα και χρόνος!
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck
01 Σεπτεμβρίου, 2024
Κύριοι, είτε θέλετε να το πιστέψετε, είτε όχι, (πάντα με βάση τις πολλές εμπειρίες μου και τα δικά μου γούστα) η κοπέλα δεν αξίζει ούτε τα χρήματα ούτε την ενέργεια... Αν κάποιος πληγώνεται, ή προσβάλλεται, ή ενοχλείται από το ύφος μου και το λεξιλόγιό μου, του προτείνω να την δοκιμάσει ο ίδιος και να έρθει να μου ζητήσει τα ρέστα αν θεωρεί ότι έχω άδικο. Αλλά ρεαλιστικά, όχι, μην το κάνετε...
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, mauros gatos(1)
01 Σεπτεμβρίου, 2024
Εγώ φταίω που προσπαθώ να σας σώσω τα τομάρια ρε ?
review reaction 1 review reaction 3 TOMCRUISE, hornyasfuck, mauros gatos(1)
02 Σεπτεμβρίου, 2024
Μη πτοείσαι τύπε παπάρι, μια χαρά τα λες, πολύ κατατοπιστική η κριτική σουΈτσι!
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE
05 Σεπτεμβρίου, 2024
Aυτά είναι με τα αλβανάκια που μαζεύουν. Χαρακτηριστικό τους η απρεπής συμπεριφορά που έχουν και που το παίζουν "μαγκιά κλανιά χωρίστρα και κώλο κουβαρίστρα". Mε άλλα λόγια φίλε με έσωσες
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, Pa Luki Luk και 2 άλλα μέλη
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8