Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 4426
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή και ήμουν πολύ επιφυλακτικός για το τι θα αντικρίσω γιατί τα 67 κιλά στην καρτέλα της μου φαινόντουσαν πολλά το γραφείο με διαβεβαίωσε ότι έχει πολύ σφιχτό σώμα και είναι πολύ γλυκιά.

 Έδωσα ραντεβού σε κεντρικό ξενοδοχείο και πραγματικά χαμογέλασα όταν ήρθε γιατί μου φάνηκε πολύ όμορφη και αρκετά κοντά στις φωτογραφίες και πολύ ζεστό άτομο αφού με το που μπήκε ήρθε μπροστά μου και ξεκινησε τα γλωσσοφιλα όπως ήμασταν όρθιοι και το χέρι της είχε ήδη πιάσει τον πούτσο μου και μου τον έπαιζε.

Φορούσε ένα ολόσωμο φόρεμα μαύρο και αν την έβλεπα έξω σίγουρα θα την χάζευα για ώρα.

Δεν θα μπω σε πολλές λεπτομέρειες,η μόνη παραφωνία,σε σχέση με την καρτέλα της είναι ότι. εχει  πλαστικό στήθος αλλά έχει γίνει αρκετά καλή δουλειά και δεν ενοχλεί στην υφή.

Η Μπιάνκα τικάρισε όλα τα κουτάκια που έχω για να θεωρήσω πετυχημένο ένα ραντεβού.

Πολύ γλυκιά κοπέλα και ευγενική αγγλικά σε αρκετά καλό επίπεδο να πεις αρκετές κουβέντες.

Πολύ φιλότιμη στην πίπα το πάλεψε αρκετή ώρα 

Στο 69 είχε μεγάλη συμμετοχή

Στο σεξ είχε πολύ υπομονή αλλάξαμε 4 στάσεις δεν δυσανασχέτησε σε καμία και ήταν συνέχεια με το χαμόγελο μέχρι το τέλος του ραντεβού και έφυγα και εγώ με το χαμόγελο από το ραντεβού. 

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 28, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
171
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HoneyVoskos, hornyasfuck, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού