Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 7 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 48958
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνια και κοστος ενδεικτικα.Το συστημα δεν με αφηνει γιατι ειμαι νεος(εστω σε αυτο!)Η πραγματικη μουβαθμολογια ειναι 10 σε ολα!!!Για πρωτη φορα πηγα σε χωρο κοπελας.Γενικα δεν το προτιμω.Το γραφειο δεν μου εδωσε αλλη επιλογη εκεινη την μερα λογω καυσωνα νομιζω αλλα τελικα ηταν πολυ θετικη η εμπειρια μου.Μου ανοιξε την πορτα μια πραγματικα ψηλη(σιγουρα 1.80+) φρεσκια και εξαιρετικα ομορφη παρουσια.Και το πιο σημαντικο:Χαρουμενη!Με αγκαλιασε και με φιλησε, μου σηκωθηκε αστραπιαια και ενω με οδηγησε στο ντους και πλυθηκα αρκετη ωρα δεν μου επεσε ξανα ποτε!Απιστευτη η χημεια!
Η μικρη ειναι φρεσκια στο επαγγελμα,ειναι σεφ σαν πρωτη δουλεια ,μενει στο Μιλανο και το προσωπο της δεν εχει τιποτα πουτανε, θυμιζει Ναταλι Πορτμαν(την οποια θεωρω πρότυπο ομορφιας)
Το σωμα της ομορφο και θελκτικο, το στηθος της μοντελε σεξυ και ο κωλος της εξαιρετικος.
Η χαρα της ζωης!
Πιπα απολαυστικη με πολυ κεφι και πραγματικη αφοσιωση,σεξ σε διαφορες στασεις και τελειωμα στον καθρεφτη βλεποντας τα υπεροχα ματια της.
Παροτι σπανια παω για δευτερο γυρο(στη 1 ωρα ποτε)με εκανε ευκολα τουρμπο προσπαθουσε να με τελειωσει δευτερη φορα και ηταν και κοντα...
Περασα υπεροχα.Δεν εχω λογια.Ανυπομονω να την ξαναδω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 17, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kadom
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
398
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, claus2, Bartender 74 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού