Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 16 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ενδεικτικη ημερομηνια.Λογω ιδιαιτερων συνθηκων (παραλλληλο ραντεβου με φιλο που ειχε κλεισει διωρο αλλη κοπελλα εκει κοντα)την εκανα book για 2 ωρες.Χωρις να την εχω ξαναδει.Λαθος.Μεγα.Βεβαια Βασιζομενος στην προηγουμενη φωτογραφηση στην οποια εμοιαζε αρκετα στη Μιλλα Γιοβοβιτζ στα νιατα της. (αν ειχα δει τις νεες φωτο θα ειχα γλυτωσει πιστευω)
Πρωτη εντυπωση σοκ.Η κοπελλα εχει προγουλι(εντονο και ανεξηγητο γιατι ειναι λεπτη) το οποιο ειναι ουλτρα ξενερωτικο και φυσικα δεν υπαρχει σε καμμια φωτο.Την κανει ομως αλλη απο αυτο που βλεπετε( η που βλεπατε στην προηγουμενη φωτογραφηση καλυτερα)Πεταχτα δοντια που θα μπορουσαν να ειναι και χαριτωμενα αν δεν συνδυαζονταν με αυτο το αμηχανο-απλανες και λιγο αγελαδισιο βλεμμα.Η φωτο Νο 4 ειναι η πιο κοντινη στην αληθεια(+ το προγουλι)
Παμε στα θετικα.Ψηλη, λεπτη πολυ ομορφο δερμα,μικρο εφηβικο στηθος,μακρια ποδια,νακιμου με εσωτερικα χειλη και ροζ και πολυ ομορφη και μινιον κωλοτρυπιδουλα με την οποια και ασχοληθηκα ιδιαιτερα για να σπασω τον παγο.Το απολαυσε απο οτι εδειξε και επομενο σκηνικο ηταν να αρχισει να μου την παιζει χωρις πλανο να ξεκινησει πιπα απο οτι φανηκε.Επρεπε να το ζητησω για να ξεκινησει μια αματερ -οπως κι ειναι φυσικα- αλλα οχι τοσο κακη πιπα.Την εστησα ορθια στον τοιχο - πολυ σεξυ εικονα γιατι εχει ομορφο κωλο-και την πηρα ετσι μεχρι το τελος.
Χρονος υπηρχε ,διαθεση για πολυ κουβεντα δεν υπηρχε απο την πλευρα της παροτι απο οτι θυμαμαι τα Αγγλικα της δεν ηταν κακα.
Οποτε ζηταω μασσαζ οπως και υπαρχει στις υπηρεσιες τις.Μου λεει με χαρα :δεν εχω λαδι.Της λεω εισαι ατυχη εχω εγω.Τις το δινω γυριζω μπρουμυτα και αρχιζει το ποιο αστειο,ξενερωτικο πασαλειμμα που εχει υπαρξει απο τη στιγμη που ανακαλυφθηκε το λαδι!Γυριζω και της λεω πες μου σε παρακαλω ποιος ειναι ο αγαπημενος σου ηθοποιος? Μου απαντα αμεσως: ο Τζοννυ Ντεπ.Της λεω φαντασου οτι κανεις μασαζ στον Τζοννυ Ντεπ- και δεν εχω και προβλημα να με φωναζεις και Τζοννυ.Εκει την επιασε νευρικο γελιο και δεν μπορουσε να σταματησει να γελαει.(Μαλλον δεν μπορουσε να με φανταστει)Το μασαζ βελτιωθηκε λιγο παρεμεινε ομως στη λογικη του πασαλειμματος.Μετα απο λιγη ωρα σταματησε.Της λεω δεν θα μου κανεις τα ποδια?Μου λεει το απιστευτο:Δεν κανω ποδια!Δεν μιλαμε για πατουσες αλλα απο τη μεση και κατω!Απιστευτο.
Οπως καταλαβαινετε δεν ειχα και πολλες επιλογες :Λαδακι σε συνδυασμο με τη μετρια πιπα για το δευτερο τελος.Η κοπελλα ειναι μικρη μεν αλλα αυτο δεν αποτελει δικαιολογια.Θα αποτελουσε αν ηταν σουπερ ομορφη και δεν ειναι.Απλα δεν κανει.
Και κατι επισης σημαντικο εχω περασει τα πρωτα ηντα αλλα ειμαι εμφανισημος (αντικειμενικα) και σε καλη κατασταση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 08, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Kadom
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
398
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Morg0th, Tourtouristas, bigmountain και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού