Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 5 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 28416
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με το που είδα φωτογραφίες της κοπέλας εντυπωσιάστηκα .. όποτε δεν έχασα χρόνο και ρώτησα το γραφείο αν είναι διαθέσιμη !
Το your angels εξυπηρετικότατο όπως πάντα και η κοπέλα κατέφθασε ακριβώς την ώρα του ραντεβού !
Δεν είχα πολύ δώσει σημασία στα stats και δεν πρόσεξα πως η κοπέλα είναι 1,75 κοριτσαρος και με τακούνια με ξεπερνούσε στο ύψος! Και με το που άνοιξα την πόρτα έμεινα ευχάριστα έκπληκτος όταν αντίκρισα ένα μοντέλο για πασαρέλα !!
Η κοπέλα ευγενέστατη - καλά αγγλικά και χαμογελαστή !
Ωραίο φόρεμα , sundress και heels !
Φυσική ομορφιά , όμορφο πρόσωπο , μπλε μάτια και χωρίς επεμβάσεις !
Αν και συνήθως προτιμώ κοπέλες με (υπερ)φουσκωμένα τσιμπουκοχειλα για την συγκεκριμένη έκανα μια εξαίρεση !
Στην πίπα αψογη και απολαυστική χωρίς δόντι και slow όπως την ζητησα !
Επίσης την έβαλα να μου τον παίξει και με πατουσακια της ! Ολοκάθαρα και περιποιημένο pedicure !
Ο κωλος της καταπληκτικός και την έβαλα στα 4 για να τον θαυμάσω! Όταν της είπα ώρα για σεξ «μου είπε doggy να υποθέσω ;» Και πραγματι την πήρα κυρίως στα 4 ! Όπου φαινόταν να το απολαμβάνει ! Αλλά μετά το γύρισα στο missionary για να απολαύσω γλωσσόφιλα και τα πατουσακια της στο πρόσωπο μου όσο την γαμαω !
(Οι πατουσακιδες με καταλαβαίνουν)
Με 20 ευρώ επιπλέον χρέωση φτάσαμε στο αγαπημένο μου σημείο του ραντεβού όπου έλουσα με χυσια το γλυκύτατο προσωπάκι της !
Συνίσταται ανεπιφύλακτα σε όσους αρέσουν οι ψιλές κοπέλες με φυσική ομορφιά
(Πχ σε κατι τυπους που γράφουν αρνητικά σχολια στις αγαπημένες μου βίζιτες «πειραγμενα χείλη» ενώ αυτοί τις επέλεξαν από 30 κοπέλες -but that’s an other topic )!!
Μου είπε ότι θα κάτσει 3 βδομαδες .. και θα επιδιώξω να την ξαναπάρω τουλάχιστον άλλη μια φορά για να ξανά απολαύσω αυτή την κωλαρα στα 4!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 18, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Epikouros Vizitologos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
716
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Haris, xan4625, mancunian1986 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού