Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 53 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 233933
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
50 κριτικές έχει η Σάσα, νομίζω έχουν γραφτεί τα πάντα.. Θα προσπαθήσω να μην επεκταθώ!
Κάλεσα το γραφείο χωρίς να περιμένω να βρω ραντεβού.. Τελικά υπήρχε ένα διαθέσιμο αλλά αρκετά αργά για τα δεδομένα μου. Θα είχε συναντήσει ήδη αρκετούς πριν από μένα.
Λόγω των κριτικών -και ενστίκτου- όμως το έκλεισα και έβαλα και μιάμιση ώρα παρόλο που είναι κοπέλα που δεν έχω ξαναβρεθεί!
Στην ώρα της λοιπόν χτυπάει την πόρτα.
Είσοδος και εμφάνιση ακριβώς όπως στις νέες φωτό! Περιποιημένη, χαμογελαστή και ορεξάτη αν και αρκετά αργά.
Μοναδικό μειονέκτημα του ραντεβού τα μέτρια Αγγλικά της.. Όχι ότι δεν μπορείς να συνεννοηθείς. Χρειάζεται όμως μερικά μαθήματα ακόμα.. Μου είπε πως όταν πηγαίνει στην πατρίδα της τα ξεχνάει..
Από κει και πέρα, μόνο θετικά αυτό το κορίτσι!
Αρκετά γλυκιά και υποτακτική, με ρώταγε τι μου αρέσει, έκανε το ντούζ της και με ρώτησε αν θέλω να φοράει εσώρουχα..
Επιστροφή στο κρεβάτι πολύ σέξι και φουλ γλωσσόφιλα. Πολύ GFE ερωτική ατμόσφαιρα.. Γενικά της αρέσει πολύ το παιχνίδι ειδικά όταν γίνεται σωστά όπως μου ανέφερε. Αρκετά προκαταρκτικά, πολύ στοματικό και από τις 2 πλευρές, δάχτυλα στο μουνάκι της το οποίο εκτός από πεντακάθαρο ήταν και πολύ υγρό (το εκτίμησα ιδιαίτερα αυτό αφού είχαν προηγηθεί αρκετά ραντεβού).
Προφυλακτικό και σεξ σε διάφορες στάσεις όπου η κοπέλα είναι ήρεμη δύναμη.. Άλλοτε πιο χαλαρά, άλλοτε ανέβαζε φουλ στροφές.. Με άφησε να την απολαμβάνω όπως ήθελα και πραγματικά δεν δυσανασχέτισε ποτέ.. Ούτε καν όταν της ζήτησα να την χύσω στο πρόσωπο. Με άφησε να τελειώσω όπως επιθυμούσα, πλύθηκε, έβαλε και κολλύριο γιατί την πήραν μερικά σκάγια χωρίς να γκρινιάξει..
Γύρισε χαρούμενη στο κρεβάτι και μου είπε πως έχουμε 15 λεπτά ακόμα και τι θα ήθελα να κάνουμε.. Δεν θα την πήδαγα άλλο αλλά αυτή δεν άραξε απλά να περάσει το τέταρτο για να φύγει.. Ξεκίνησε τα χάδια για να με καυλώσει και τελικά με πλάκωσε σε ένα απίθανο non stop τσιμπούκι που ανέβαζε σταδιακά ρυθμό.. Είχα χάσει την μπάλα. Δεν είχε σκοπό να σταματήσει αν δεν έχυνα. Φυσικά και με τελείωσε και γέλαγα σαν χαζός από ικανοποίηση γιατί ήταν εκπληκτική.. Πολύ δυνατή στιγμή που θα μπορούσε να μην την προσφέρει καν. Μιλάμε για άψογη επαγγελματία, όχι αστεία.
Αυτά τα λίγα για την Σάσα που οι περισσότεροι ήδη την γνωρίζετε.. Σίγουρα έχω ξεχάσει να αναφέρω διάφορα.
Όμορφη, ωραίο σώμα, πεντακάθαρη, χαριτωμένη, ωραίος χαρακτήρας, προσφέρει ικανοποίηση, από τις δυνατές επιλογές! Δύσκολο να μην περάσει κάποιος καλά μαζί της.. Υποθέτω μόνο αν κάνει κάτι που θα χαλαστεί πολύ η κοπέλα.
Η χρέωση 250 που έβαλα ήταν πριν την αύξηση. Τώρα θα ήταν 280.
Για μένα πολύ ασφαλής επιλογή η Σάσα για υπέροχο σεξ! Μοναδική! Αξίζει άψογη συμπεριφορά από μας!
Καλή μας συνέχεια! Έτσι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
8.130
Πόντοι:
6.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, andronikos3, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2024
Καλησπέρα συνάδελφε. Πολύ σημαντικά για εμένα (δεν αναγράφεται στις υπηρεσίες της αλλά έχω διαβάσει ότι το κάνει) είναι τα περιποιημένα κάτω άκρα. Έχεις κάποιο σχόλιο από τη συνάντηση σου θετικό/αρνητικό;
Σε ευχαριστώ
review reaction 1 hornyasfuck
19 Αυγούστου, 2024
Jason δεν θυμάμαι καθόλου, δεν έδωσα σημασία. Είχα και χαμηλό φωτισμό. Όμως η κοπέλα περιποιείται φουλ την εμφάνιση της, πέρα από την καθαριότητα της.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2