Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 5 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 29183
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Ξεκινάμε ότι το ραντεβού ήταν για τις 3:00 και ήρθε 3:40 ενώ το γραφείο είπε ότι ίσως αργούσε 10 λεπτά . Πάμε στην άλλη τώρα . Μπαίνει μέσα και βρωμάει αλκοόλ , με το ζόρι συστήνεται με τα αγγλικά που δεν ξέρει …. Πάει μόνη της βγάζει ηχείο το βάζει στο φουλ χωρίς να με ρωτήσει για τίποτα , το προσπερνάω λέω περίμενες τόση ώρα γαμησε το . Πίπα μέτρια , το μόνο θετικό της έβαλα δάχτυλο δεν είπε τίποτα . Το μουνι της στεγνό και μεγάλο . Την γαμαω μια φορά με αυτή από πάνω τελειώνω , κάνουμε ένα τσιγάρο και της λέω θες να πας για ένα μπανάκι ( έβαλα ακόμη και μετάφραση στα ρωσικά μπες και το καταλάβει , γιατί όταν ήρθε δεν έκανε ούτε αυτό και δεν μύριζε και τέλεια , το έσωζε το άρωμα αλλά ερχόταν και ιδρωτίλα) και εκεί άρχισε τις μαλακιες και έλεγε yes baby αλλά δεν πήγαινε και προσπαθούσε να μου κάνει μασάζ . Σηκώνομαι πάω εγώ για ντουζ και στέλνω μήνυμα στο γραφείο την όλη κατάσταση χωρίς να μου απαντήσουν στο βαιμπερ … Βγαίνω έξω με το ζόρι τη στέλνω για μπάνιο και παίρνω τηλέφωνο στο γραφείο τους τα ξανά λέω και λέω θέλω να διακόψουμε και να μου λένε ναι το καταλαβαίνουμε και λέω αφού δεν έχει κάτσει ούτε μισάωρο αν είναι να της δώσω 100 αντί 150 ( κάτι που δεν το έχω ξανά κάνει ποτέ αλλά έφτασα σε απόγνωση δεν της άξιζε κανονικά ούτε ευρώ ) και εκεί το γραφείο ξεκινάει και λέει όχι αυτό δε γίνετε αφού το κάνατε μια φορά θα πρέπει να δώσετε όλο το ποσό , καλά λέω κλείνω και της λέω της τυπισας ότι τελειώνουμε και ότι αν συμφωνεί αυτή να μου δώσει τα 50€ πίσω , φυσικά εκεί το έπαιζε αουγκανη και ξέχασα το ίχνος αγγλικών- ελληνικών που δεν ήξερε , και επέμενε ότι είναι κομπλέ…καλά λέω νταξει ότι να ναι , φεύγω και όπως ξεπάρκαρω είναι δίπλα μου το αμάξι του οδηγού και του λέω ρε φίλε είναι μεθυσμένη και την στέλνετε πάνω ; Και λέει εγώ της είπα να μην ανέβει αλλά έλεγε ότι είναι κομπλέ … προσπάθησε εκείνος κάπως να το διορθώσει το θέμα αλλά δεν θα ξανά πάρω από το γραφείο αυτό ώστε να βρεθεί μια κυση που θέλουν αυτοί …. Να πω ότι έχω πάρει από το γραφείο άλλες δύο κοπέλες ( Adriana και rosalina ) με τις οποίες πέρασα πολύ καλά ειδικά με την Adriana απλά δεν έχω γράψει ακόμη κριτική . Αλλά αυτή εδώ έχριζε άμεσης κριτικής για προφύλαξη άλλων . Μετά από αυτό θα καλέσω το πρωί να ρωτήσω αν είναι τσεκαρισμένη για τυχών ασθένειες και ευελπιστώ να μου πουν την αλήθεια γιατί έχω αρχίσει να αγχώνομαι καθώ πείτε στερεοτυπικό αλλά όταν βλέπεις άτομα αυτής της δουλειάς σε αυτή την κατάσταση είναι αρκετά πιο επικίνδυνα τα πράγματα . Ωστόσο για τις άλλες δύο κριτικές , ο δεύτερος που είδα τις κριτικές του όσο έψαξα γιατί δεν της είδα όλες έχει μόνο θετικές … και η κριτική του πρώτου είναι μόλις η 2-3 η του για εσκορτ. Προσέχετε αδέρφια !!!! Επίσης τώρα που το θυμήθηκα ,ζήτησα από το γραφείο να μου επιβεβαιώσει αν κάνει ποδολαγνεια η κοπέλα μου είπαν ναι και δεν με άφησε καν να τα δω …

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 16, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
887
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, TOMCRUISE, doc_lin και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2024
Και θέλει το συγκεκριμένο γραφείο να χτυπήσει τον ανταγωνισμό;
Ετοιμαζόμουν να το προτιμήσω για πρώτη φορά αλλά τώρα πια δε παίζει.
review reaction 1 hornyasfuck, Peakyman2, Aragorn135 και 2 άλλα μέλη
17 Αυγούστου, 2024
Μύστη, λυπάμαι για την εμπειρία σου! Έσωσες κόσμο, όμως!

Από περιέργεια και μόνο, το κωλοτρυπίδι της είναι τόσο δουλεμενο όσο φαίνεται στις φωτογραφίες?
review reaction 3 hornyasfuck, Bartender 74, BIG_BIG_BEN
17 Αυγούστου, 2024
@Peakyman2 αυτό με τα ΣΜΝ είναι μεγάλο θέμα. Μην στηρίζεσε στο τι θα σου πει το οποιοδήποτε γραφείο...

Όταν μετά από ραντεβού σε άλλο γραφείο έσπασε η Καποτά τους είχα ρωτήσει για το αν οι κοπέλες κάνουν εξετάσεις και τι είδους (πχ μοριακές ή αιματολογικές) δεν ήξεραν να μου απαντήσουν συγκεκριμένα και απλά μου έλεγαν ' οι κοπέλες είναι καθαρές, κάντε όμως και εσείς τις εξετάσεις καλού-κακού' βγάζοντας μια επιθετικότητα. Από τότε είμαι σχεδόν σίγουρος ότι δεν πραγματοποιούνται οι απαραίτητες εξετάσεις, αν όχι σε όλα τότε στα περισσότερα γραφεία.
Εσύ στο εξής πάρε προφυλάξεις και πήγαινε να κάνεις εξετάσεις αφότου περάσουν 6 μήνες για το Hiv.
Το να έχεις κολλήσει καμία γοννοροια ή κάτι άλλο "ελαφρύ"είναι το λιγότερο αφού αντιμετωπίζεται με μια απλή κρέμα!

Υ.Γ. Είχα ανεβάσει και κριτική για το περιστατικό η οποία δεν ανέβηκε ποτέ και μετά από λίγο καιρό έκλεισε κ ο παλιός μου λογαριασμός
review reaction 4 review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck, bigmountain και 3 άλλα μέλη
17 Αυγούστου, 2024
Καλα ο πρωτος ειδικα για το συγκεκριμενο γραφειο λεει μονο θετικα.
Καλα ο αλλος ο μουφαδορ ειναι μια κατηγορια μονος του.
Αν την ειδες κοκαλο οταν μπηκε επρεπε να την στειλεις κατευθειαν και να ζητησεις εκπτωση στο αλλο ραντεβου που θα εκανες απ το γραφειο.

Ειδικα με καθυστερηση μισης ωρας και.

Μην ειστε μαλακες κοψτε τις φολες πριν ξεκινησει το οτιδηποτε.
review reaction 1 nfair, BisexualWannabe, hornyasfuck και 6 άλλα μέλη
17 Αυγούστου, 2024
Ώπα. Σε ευχαριστούμε για την κριτική σου. Όντως δεν έκανε καθόλου ποδολαγνεια; Κρίμα εστω γ’ αυτό και με την υπόθεση ότι η συμπεριφορά της ηταν έτσι λόγω αλκοόλ (δεν δικαιολογείται σε καμία περίπτωση) γιατί τα πατουσακια της φαίνονται πολλά υποσχόμενα…
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
17 Αυγούστου, 2024
Ευχαριστούμε που μας προστατεψες αδερφέ
review reaction 1 hornyasfuck, Peakyman2, Bartender 74
17 Αυγούστου, 2024
Ω ρε φιλε ευχαριστώ! Κι ελεγα να την καλεσω για σημερα. Να'σαι καλα!
review reaction 1 hornyasfuck, Peakyman2, BIG_BIG_BEN
17 Αυγούστου, 2024
Την Στιγμή Που Ξετυλίγεται Η Συσκευασία.......Ουδέν Αναγνωρίζεται.......Αν Την Έστελνες Πίσω........Θα Σε Υπολόγιζαν Φίλε Μου..........
review reaction 1 hornyasfuck, KALLIMAXOS, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη
17 Αυγούστου, 2024
Τί να πεις τώρα. Χρειάζεται να σέβονται κ λιγο τους πελάτες οι κοπέλες και τα γραφεία. Προτιμούν μια αρπαχτή πάρα το καλό τους όνομα.
review reaction 1 hornyasfuck, KALLIMAXOS, Bartender 74
18 Αυγούστου, 2024
Ρε τι θα παθαίναμε ευτυχώς στο τσακ μας έσωσες τυπε
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74, Peakyman2
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2