Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 15189
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την κοπέλα την είχα συναντήσει πριν ξεκινήσει στο γραφείο. Γενικά θεωρώ το CGA μια καλή επιχείρηση που προσπαθεί να πλαισιωθεί μέσα στη πρώτη πεντάδα.. Τώρα αν η κοπέλα έχει αλλάξει συμπεριφορά μέσα από την παρουσία της και την εργασία της στο CGA ,είναι κάτι που δεν το γνωρίζω. Η συνάντηση έγινε περίπου τον Μάιο. Μια γυναίκα πολύ μαγκωμενη.. ελαφρώς δυσάρεστη μυρωδιά.. δεν θέλω να επεκταθω διότι μπορεί να έτυχε. Υπήρχε μια αμηχανία από την πλευρά της. Ιωάννα την λέγανε τότε. Στοματικό σεξ χωρίς προφυλακτικό. Όχι κάτι ιδιαίτερο..μηχανικό. Τοποθέτηση προφυλακτικού και ανέβηκε από πάνω μου . Δεν ένιωθα κάτι που θα μπορούσε να μου προκαλέσει έντονη διάθεση και συμμετοχή..άντε να τελειώνουμε.. αλλαγή στάσης.. και βρέθηκα εγώ από πάνω της.. Στη συνέχεια στα πλάγια.. όπου και τελείωσα.. Αρχίζει η πλάκα.. μουγγοι και οι δύο . Καθόλου social.. Γενικά δεν άντεξα και της ζήτησα να φύγει. Τότε έπαιρνε σαν ανεξάρτητη 100 ευρώ. Διευκρινίζω ότι την πήρα σαν ανεξάρτητη. Ελπίζω η παρουσία της στο συγκεκριμένο χώρο, να την έχει κάνει να αλλάξει. Για να μην παρεξηγηθω τονίζω ότι είμαι πελάτης του CGA . Έχω πάρει στο παρελθόν Αντριάννα.. Αγάπη και Αρετή.. Η κριτική δεν αφορά την παρουσία της στο συγκεκριμένο χώρο. Με το CGA είμαι ικανοποιημένος.. αρκεί να μου φέρουν ξανά την Αγάπη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 19, 2024
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Panos 1978
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6.090
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, LION-974, pastelios και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2024
Ευχαριστούμε που διευκρινήσατε ότι όταν κάνατε ραντεβού δεν την πήρατε μέσω του γραφείου μας, κι ότι σε γενικές γραμμές είσαστε με εμάς ευχαριστημένος
Αλλά καλό θα ήταν να βάζατε την κριτική σε δικιά της καρτέλα κι όχι στου γραφείου κι εφόσον δεν υπάρχει να ζητήσετε απο τους διαχειριστες να ανοίξουν καρτέλα
Ευχαριστούμε
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1