Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 18 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Γράφω κριτική για τη συνάντησή μου με την Adele πριν από αρκετό καιρό, αλλά ήθελα να συνδράμω και εγώ με τη σχετική κριτική, και μάλιστα μετά από μερικά ακόμα χρόνια εμπειρίας στο χώρο από τότε.
Εμφάνιση (τότε) εξαιρετική, με φοβερό σώμα και πρόσωπο, με κάτι μάτια που σε έκαναν σχεδόν να χαζεύεις. Με δέχτηκε με (λίγο συγκρατημένη) εύθυμη διάθεση στο χώρο της στο ξενοδοχείο (το οποίο τότε τουλάχιστον είχε stand με κυκλικό φως για να τραβήξεις βίντεο με κινητό το οποίο μου έκανε εντύπωση), και σχεδόν αμέσως μπήκαμε για ντους.
Τη ξεκινάω στο γλυφομούνι το οποίο ήταν κλειστού τύπου και πολύ ωραίο στην όψη (χωρίς δάχτυλα) και έβγαλε κάποιους αναστεναγμούς που ομολογώ τώρα ότι δεν είμαι σίγουρος αν ήταν αληθινοί. Η πίπα της τίποτα ιδιαίτερο, αλλά λόγω εμφάνισης σε καύλωνε πολύ.
Στα του σεξ, ιεραποστολικό με επίσης αμφιβόλου γνησιότητας βογγητά, και cowgirl πάλι με πολύ ωραία όψη. Στο doggy έμεινα για λίγο, μιας και τη γύρισα ανάσκελα για να τελειώσω στο (τότε) άψογο κορμί της. Πήγε να παιχτεί και δεύτερος γύρος αλλά μετά από (μια ομολογουμένως τίμια) προσπάθεια από πλευράς της να μου τη παίξει δεν ήρθε το επιθυμητό αποτέλεσμα για δεύτερη φορά. Ντουζάκι, λεφτά στο χέρι και τέλος.
Πλέον δεν νομίζω ότι θα την έπαιρνα πάλι, ακόμα και αν γυρνούσε στη πρότερη κατάσταση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 18, 2021
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαϊ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
177
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74, Elganador και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού