Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 53 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 233933
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νομίζω ότι έχω συναντήσει 30 κοπέλες στη διάρκεια της καριέρας μου και πρώτη φορά δεν έχω κάτι αρνητικό να πω. Τηλέφωνο στο πρακτορείο γύρω στις 14.00 στο οποίο ζητώ ειδικά τη Σάσα για την οποία τα σχόλια ήταν διθυραμβικά. Ζητώ ραντεβού για τις 16.00 γιατί οι καβλες μου είναι στο κόκκινο αλλά η τηλεφωνήτρια μου λέει ότι υπάρχει δυνατότητα μόνο για τις 21.00 προτείνοντας μου άλλες κοπέλες. Λέω " δε γαμιεται " θα περιμένω αν και συνήθως κάνω το αντίθετο. 20.50 έρχεται η κοπέλα στο σπίτι που έχω για 5 ημέρες. Ανοίγω την πόρτα και παθαίνω κοκομπλοκο. Αν εξαιρέσεις το μικρό στήθος, όλα είναι τέλεια πάνω της. Μπαίνει για μπανακι και βγαίνει στα 3 λεπτά .Πέφτει στα πόδια και μου κάνει το καλύτερο τσιμπουκι που έχω συναντήσει. Τελείωμα στο στόμα της. Λίγη κουβέντα και γρήγορα δεύτερος γύρος. Στα 35 λεπτά είχα ξανατελειωσει. Μπανακι και εκεί που νομίζω ότι θα φύγει μου λέει δεν πέρασε η ώρα. Στο 5λεπτο είναι ξανά στα γόνατα για στοματικό. Δεν τα κατάφερα- 46 είμαι- αλλά η κοπέλα έκανε τα πάντα. Συμπερασματικά πρόκειται για ότι καλύτερο έχω συναντήσει. Δεν σε αφήνει ανικανοποίητο με τίποτα. ΥΣ Επειδή είμαι από επαρχία και απλά έρχομαι 3 φορές περίπου το χρόνο Αθήνα δεν μπορείτε να φανταστείτε τι σαβούρα έχουμε φάει στην επαρχία. Σίγουρα πριν φύγω θα την ξαναπάρω αν και σκόπευα το δεύτερο μου ραντεβού να είναι άλλη κοπέλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
607
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 mancunian1986, elpotero, ΦΑΚΙΡΗΣ και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2024
Χαίρομαι ποὺ πέρασες καλά, ἀλλά μή νομίζης: Καί στὴν Ἀθήνα δέν εἶναι ὅπως ἦταν... Ἔχει πέσει ἡ ποι΄ότητα
review reaction 1 Bartender 74
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1