Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αποφάσισα να παίξω στα κόκκινα αυτή τη φορά και στο ραντάρ μου βρέθηκε το Αυγουστάκι. Μου έβγαλε γούστα στις φωτογραφίες και έκλεισα ραντεβού να τη γνωρίσω.

Μου φτάνει στην ώρα της καθαρη και περιποιημένη. Είναι από τις λίγες φορές που οι φωτογραφίες ήταν πολύ κοντά σε αυτό που πραγματικά είδα. Ενα κοριτσάκι χαμηλών τόνων, με καλά Αγγλικά, φόραγε ένα ωραίο λευκό φορεματάκι που τόνιζε το όχι και τόσο πληθωρικό της μπούστο, αλλά όμως...ποδάρα και κωλάρα. Η κάτω μεριά της ήταν γεμάτη υποσχέσεις και ήθελα να την εξερευνήσω.

Η χαλαρή κουβεντούλα έφερε τα φιλάκια και στη σειρά τους πίπα. Ωραία ερωτική πίπα με τις ματάρες της σε πρώτη θέα να μου γλύφουν το κλαρίνο, δεν μπορώ να πω..με καύλωσε. Επακολούθησε τίμιο γαμησάκι με βάστα τοίχο θα σπρώξω και τεσσαράκι για τίμια κατάθεση στο σώμα της.

Στη συνέχεια αφού φρεσκαριστήκαμε με ένα γρήγορο ντούζ βούρ στο πατσά με γλωσόφυλο που δέν άργησε να κάνει τη δουλειά του. Μετά την πίπα την έβαλα πάνω μου για reverse cow για να χαζεύω κωλάρα και έμεινα εκεί μέχρι τέλους.

Οι εντυπώσεις μου είναι αρκετά θετικές, το κορίτσι έχει πολλά να προσφέρει και πιστεύω οτι σε λίγο ακόμα καιρό θα είναι άπαικτη.

Μέχρι την επόμενη φορά μύστες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Kinky_Savage_69
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
1.086
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Yatoputso, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού