Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 50 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 142203
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχουν ειπωθεί σχεδόν όλα, αλλά θα προσθέσω και εγώ την (διθυραμβική) άποψή μου.

Εμφάνιση: Φοβερό κορμί, φτιαγμένο βυζί αλλά με υπέροχη αίσθηση (η σιλικόνη έχει προστεθεί στη βάση του στήθους και έχει γίνει πολύ καλή δουλειά), ένα υπέροχο συμμετρικό πρόσωπο (δεν χρειαζόταν η ενίσχυση στα χείλη αλλά ευτυχώς είναι ελαφριά και δεν χαλάει το σύνολο), πανέμορφα μάτια.

Επικοινωνία: Εξαιρετικά αγγλικά και επικοινωνία, μπορεί να συζητήσει για όλα τα θέματα και με πολύ ώριμες απόψεις. Η συνάντηση μαζί της κυλάει νεράκι, εύκολα μπορώ να φανταστώ πολύωρο ραντεβού.

Συμμετοχή: Δεν θα κάνει αεροπλανικά βγαλμένα από τσόντες, και τα έξτρα της είναι μετρημένα. Αλλά ακολουθεί αδιαμαρτύρητα και θέλει να ευχαριστήσει, χωρίς να είναι και άβουλο ον - όταν θέλει ή δεν θέλει κάτι θα το εκφράσει με τακτ και χιούμορ.

Καθαριότητα: Καταφέρνει να είναι πεντακάθαρη χωρίς να εκπέμπει μικροβιοφοβία.

Συνολικά μια καλοσυνάτη και κλασάτη γυναίκα, ο καλύτερος συνδυασμός ομορφιάς και σεξουαλικότητας που έχω συναντήσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 10, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
255
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, mancunian1986, hornyasfuck και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2024
Ρε μεγάλε ουτε ο Μουφαλβανος δεν λέει τετοια .. Δεν λεω καλή είναι η κόπελα αλλα το πίσω συστημα δεν το είδες?
review reaction 3 review reaction 1 Annapurna, gnnakos, Bartender 74
11 Αυγούστου, 2024
@srek7 προφανώς η κριτική και η άποψή μου για φοβερό σώμα είναι με βάση το δικό μου γούστο. Τις μεγάλες λατινοαμερικανικες κωλαρες τις βρίσκω αντιαισθητικές, προτιμώ τα αθλητικού/μοντελε στυλ σώματα. Όμως καλώς το λες, για κάποιον που τυχόν δεν την ξέρει.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2