Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 2 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 10957
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επιστροφή στις κριτικές με την τελευταία μου εξόρμηση!
Επικοινωνία με το γραφείο, σχετικά γρήγορη και on point. Ερώτηση για τις διαθέσιμες της ημέρας και είπα να διαλέξω για πρώτη φορά εκπρόσωπο της Αφρικανικής ηπείρου.

Εμφανίζεται στο δωμάτιο με μια ελάχιστη καθυστέρηση και το VAR παίρνει φωτιά:
1) ζητάει τα λεφτά με το καλημέρα, παίζει να ήταν η δεύτερη λέξη που είπε
2) τους είχα πει να έχει ρέστα και δεν είχε cent
3) απέχει παρασάγγας από τις φωτογραφίες στο site, μπροστά είχε μια ουλή ( είτε από εγκυμοσύνη είτε από κατάνα) η οποία ήταν κάθετη και όχι οριζόντια. Στήθος πεσμένο, πρόσωπο μέτριο

Αγωνιστικά τώρα:
Κατόπιν γδυσίματος και γρήγορου μπάνιου, ξεκινάει μια πίπα στην οποία ρουφάει λες και ασφυκτιά και το πουλί είναι η τελευταία ικμάδα οξυγόνου. Κατανοώ ότι πολλοί καυλώνετε μόνο που το διαβάζετε, αλλά εμένα δεν είναι τόσο του γούστου μου αυτό το μονότονο μοτίβο. Παρ 'όλα αυτά, φανερά εξιταρισμένος από την πρώτη μου επαφή με σοκολάτα υγείας, κάνω μια κατάθεση στο στήθος της έπειτα από προσπάθεια ισπανικού (δεν το κατέχει τεχνικά).
Ευλογημένος από την καλή μου φυσική κατάσταση και από το νεαρό (περίπου) της ηλικίας μου, άμεσα μετά το φρεσκάρισμά της επανερχόμεθα. Πέρασμα προφυλακτικού και προχωράμε στις αθλοπαιδιές. Όπως προανέφερα όταν την περιέγραφα εμφανισιακά, από μπροστά λέει ελάχιστα. Συνεπώς επικεντρώθηκα στην πίσω όψη, η οποία πράγματι έχει κάτι να πει (Αφρική είπαμε), αλλά μια χαλάρωση είναι έκδηλη.
Πάμε στο καλό κομμάτι τώρα: όσο και να βαράς αντέχει. Αύξησε το ρυθμό όσο θες, βάρα και όλη την ώρα που έκλεισες, η κοπέλα είναι ένα pocket pussy. Χρειάζεται μόνο μερικά pit stop μιας ανάσας ή προσθήκης gel. Αλλαγή στάσεων και λίγο πριν την ολοκλήρωση της ώρας, κατάθεση ίδια με την αρχική.

Συνοπτικά λοιπόν, καλά ήταν? καλά
vfm? για την εξωτικότητα ίσως, για μένα προσωπικά όχι
αφού γράφτηκε στο παλμαρέ, επανάληψη? με τίποτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 24, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
vascular
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
173
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, Yatoputso και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2024
Ψιλοχάλια η φάση, σούπερ η κριτική.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1