Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 22653
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διάβαζα κριτικές συναγωνιστών και ξύπνησαν οι καύλες. Τηλέφωνο στο γραφείο και κλείνω την Αρίνα, μετά από 5 ώρες βρεθήκαμε στο ξενοδοχείο. Έχει καλό σώμα, στεγνό, με ύψος και καμπύλες ενώ το δέρμα για μίλφ είναι άψογο. Το πρόσωπο διαφορετικό από τις φωτογραφίες αλλά όχι άσχημο, πιο κοντά στην ηλικία της με πολύ ωραία μάτια.
Ήταν φιλική και ευδιάθετη με πρόθεση να δοθεί ολοκληρωτικά. Είπαμε δυο κουβέντες και αρχίσαμε τα φιλιά με γλώσσα. Έπιανα κώλο και βυζιά με δύναμη και δεν αντιστάθηκε έβαλε και εκείνη τα δυνατά της αφού όπως διαπίστωσα τρελαίνεται για πούτσα. Πήγε να με ξεζουμίσει με το τσιμπούκι, έγλειψε παντού και την σταμάτησα για να μην χύσω. Έκανα εγώ τα κόλπα μου στα βυζιά και στο μουνί της που την ξετρέλαναν και ανέβηκε πάνω μου και με καβάλησε θριαμβευτικά. Σπάνια έχω δει τόσο ενθουσιασμό σε γυναίκα ενώ γαμιέται, την ευχαριστήθηκα με το παραπάνω.
Στον δεύτερο γύρο την έσκισα στο πισωκολλητό. Αντοχές μιλάμε να έχεις δύναμη να γαμάς, κατέβασε υγρά και βογγούσε με δύναμη. VFM για τους μιλφάκιδες, θα την ξαναδώ σίγουρα. Δεν μπορώ να βάλω ακόμα τον βαθμό γι' αυτό σας γράφω...

- Πρόσωπο 7
- Σώμα 8
- Συμπεριφορά 8
- Επικοινωνία 8
- Διάθεση 9
- VFM 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 07, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
269
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ΦΑΚΙΡΗΣ, mancunian1986 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού