Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πανευκολη συνενοηση με την αντζεντισα,σε χρονο dt ,την ωρα που ηθελα ,την μερα που ηθελα χωρις μα και μου.Μιλαμε για μια οπτασια στην πολη,πετιτ πλασμα,ξανθο με πολυ ωραια ματια , απαλο δερμα και εξαιρετικα καθαρη .Στο σωμα θα δεις ενα απο τα πιο καλοσχηματισμενα μουνακια με τα "χειλη" να ειναι τοσο οσο.Ελαφρια σαν πουπουλο χωρις πιασιματα και το μονο αρνητικο το στηθος ,αν θα ηταν ενα νουμερο μεγαλυτερο θα μιλουσαμε για επος.Ο χωρος παρα πολυ καλος και φουλ καθαρος τυφλα να εχουν τα κωλοξενοδοχεια μας.Μπαινω μεσα ,λεω 2 -3 προτασεις στα αγγλικα βλεπω οτι δν καταλαβαινει χριστο,και λεω αστο μπες ψητο το λουλουδακι δεν ειναι για συζητηση.Βγαινω απτο μπανιο ,ξεκιναει να με φιλαει,δεν αντεξα το φουλ gfe και την ριχνω κατω για βαθεια πιπα ,εκει που εχει παρει ρυθμο ,χτυπαει το κουδουνι και φωναζει ενας τυπας deliveryyyy.Λεω ωχχχ μας πιασαν ,ειμαι η σημερινη λεια,παει ανοιγει και ειχε παραγγειλει φαγητο ,μου λεει συγγνωμη και της λεω no problem lets get back to work,συνεχιζει ακαθεκτη .Στο σεξ αντεξε το σφυρι ,οχι σε επιπεδο pse αλλα δεν το λες και τελειως gfe.Με τελειωσε πολυ γρηγορα.Στο 5λεπτο διαλλειμα πριν τη δευτερη γυρα ,μου ειπε με τα πενιχρα της αγγλικα οτι ειναι η πρωτη φορα που εκδιδεται και εχει τεραστιο οικονομικο θεμα και ηρθε να βγαλει τα σπασμενα και μετα θα σταματησει.Της λεω μεχρι να γινει αυτο ελα να συνεχισουμε ,παλι πεφτει κατω ξεκιναει να το βαζει καλα μεσα στο στομα της και ακολουθει σεξακι πιο σκληρο απο την πρωτη φορα .Δεν το λεω ποτε και ουτε ζω στο ματριξ,αλλα φανηκε οτι γουσταρε και εβγαζε κατι κραυγουλες και ψιθυριζε οτι τελειωνει ,ολα αυτα στην δευτηρη φορα,πραγμα που εμενα μου εδειξε καλα που πηρα ωρα και οχι μισαωρο.Αξιοποιηθηκε μεχρι και το τελευταιο δευτερολεπτο ,με το ρολοι και λιγο πριν ληξει η ωρα βγαζω λαστιχο και της λεω να τα πεταξω στο σωμα και μου λεει ,οχι πανω απο την κοιλια .Της δειχνω και της λεω δηλαδη θες να τελειωσω πανω στο μουνι σου?Και λεει ναι ... σε καποια φαση λεω δεν καταλαβε δν μπορει να το εξηγησει ,ξαναρωταω εγω, λεει οχι στα βυζια οχι πανω απο την κοιλια ,ψιλο εκανα τον ναζιαρη και της λεω ελα στα βυζακια σου, αυτη τερμα αρνητικη.Εν τελει παω να τελειωσω και για καποιο λογο εφυγαν με τοσο δυναμη που εξοστρακιστηκαν απο την κοιλιακη χωρα στο προσωπο της και εκει ενταξει πρεπει να μην το πηρε πολυ καλα,αλλα δεν το εκανα επιτηδες.Μια περιπτωση εξαιρετικη αν εξαιρεσεις την επικοινωνια.Ο τιτλος ειναι για το οτι στερησε απο τον συμπαθεστατο μελος mallias20 το cim cif και εστω και καταλαθος το εκανα εγω!Για τον mallias20 λοιπον!(Να πω οτι δεν τον ξερω τον ανθρωπο ,ουτε εχουμε μιλησει ποτε,να ειναι καλα και προφανως γραφως με καλη διαθεση και καλοπροαιρετα,παντα).Θα μεινει ισως αρκετα ,αλλα εγω λεω τρεξτε δυσκολα να ξαναρθει τετοια φυσικη ομορφια.
Υ.Γ. Επειδη πανω απο ολα πρεπει να μαστε ανθρωποι, ραντεβου 4 μερες πριν κλεισμενο με μερα και ωρα που βολευε αυτην ,το ακυρωσε 4 ωρες πριν την ιδια μερα γιατι ειχε να παει οδοντιατρο,ενω ρωτουσα καθε μερα αν θα γινει η συναντηση και οι απαντησεις ηταν παντα θετικες.Περαστικα και ευχομαι να σου περασει ο πονοδοντος και μαζι και το δουλεμα που ριχνεις σε ολους εμας.Παλι καλα που το κανε αυτο και πηγα σε αυτη την πολωνικη οπτασια.Ενταξει ,Αννουλα?
Φιλιααααα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Doran_G
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
576
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, mancunian1986, John_282 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2024
Την πιεζες καθε μερα με τα μηνυματα.. Για αυτο ετυχε να ακυρωσει.. τα χω ζησει και εγω..
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1