Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 66 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 232910
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα πάει για μπάνιο Λουτράκι για να χαλαρώσω και να αλλάξω λίγο ατμόσφαιρα ειμαι ξαπλωμένος στην ξαπλώστρα δίπλα μου σκάνε μύτη δύο γυναικάρες η μία ήταν ιδια η dasha της έμοιαζε σαν δύο σταγόνες νερό αμάν λέω ακόμα και εδώ με κυνηγάνε η πούτσα να εχει γίνει πετρα την χάζευα και θυμόμουν τα ραντεβού μου με την dasha
τηλέφωνο στο γραφείο και αφού με ενημέρωσαν οτι είναι διαθέσιμη την ώρα που ήθελα τα διαδικαστικά κανονίστηκαν
στην ώρα τις η dasha ντυμένη στην πένα με ωραίο καλοκαιρινό φόρεμα και πανέμορφα σανδάλια
γλωσσόφιλα κατευθείαν την κολλάω στον τοίχο και της αφαιρώ το φόρεμα με σταματάει και μου λέει επιστρέφω ηρθε ολόγυμνη από το ντους που έκανε την παίρνω από το χέρι και την πάω στο κρεβάτι της ανοίγω τα πόδια και ορμάω με τη γλώσσα μου στο κωλαράκι της μόλις το ετοίμασα και το άνοιξα έβαλα σκουφάκι και βάζω το καυλί μου μέσα της μία τον έβαζα μια τον έβγαζα η γκόμενα είχε τρελαθεί και να μου λέει μη σταματάς γιατί με βασανίζεις σκίσε την κωλάρα μου και αυτό έκανε την γαμούσα λυσσασμένα σε διάφορες στάσεις στα τέσσερα έδωσα πόνο με κομπρεσέρ ασταμάτητο 40 λεπτά η κωλοτρυπίδα της να έχει γίνει τούνελ την κατάλληλη στιγμή με σταματάει και τον παίρνει στο στόμα τρελλή πίπα βαθειά με φτυσίματα και γλείψιμο των α@@@ν εκεί δεν άντεξα και την πότισα σπέρμα στο στόμα
για άλλη μια φορά πέρασα εξαιρετικά
η γκόμενα πραγματικά είναι σαν το παλιό καλό κρασί οσο μεγαλώνει τόσο καλύτερη γίνεται
είναι μια γκόμενα που θα την πάρω κάθε φορά σε κάθε της tour

Να είστε καλά και να γαμάτε καλύτερα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
310€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elganador
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
14 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
120
Likes:
19.265
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Johnny Red2, aekaldo, DmtrsxXx και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Αυγούστου, 2024
All in Γιούπιιι!
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, BIG_BIG_BEN, Elganador
08 Αυγούστου, 2024
Παίχτη, η κοπέλα ήρθε σε οργασμό κατά τη διάρκεια του πρωκτικού?
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Διανοούμενος, BIG_BIG_BEN και 1 ακόμα μέλος
08 Αυγούστου, 2024
ειναι τρελοκομειο και γαμιεται διχως αυριο το κοριτσι !!
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, BIG_BIG_BEN, Elganador και 1 ακόμα μέλος
08 Αυγούστου, 2024
Κάποτε δεν ήθελες να πληρώνεις έξτρα για κώλο, τι έγινε τώρα και πληρώνεις;

Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 4 hornyasfuck, BisexualWannabe
08 Αυγούστου, 2024
Πραγματικά κορυφαία
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Xaramofais, Elganador
08 Αυγούστου, 2024
Γαμάτο σκηνικό. Καλά που υπάρχουν κι εκείνες, που μας αποζημιώνουν για άλλες δευτερότερες εμπειρίες.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Xaramofais, Elganador και 1 ακόμα μέλος
09 Αυγούστου, 2024
Κοίτα μην μπεις σε κανένα καζίνο γιατί εκεί θα βγεις άφραγκος!
review reaction 3 BIG_BIG_BEN, hornyasfuck, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7