Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ηλικια 27 αντι 23 οπως μ πε , κορμαρα με πιο γηινες αναλογιες με τονισμενα ελκυστικα τα σημεια αιχμης , μαλακο στηθος ευκαμπτο εξαιρετικη δουλεια 3.5αρι , πορνοσταρικη σκυλε εμφανιση , συμπαθητικο προσωπο με εξαιρεση τα υπερβολικα πρησμενα χειλη , αγγλικα φτωχα χρειαζεται τρανσλειτορ εκτος αν περιοριστειτε στα basic , δεν ειναι μανα δεν εχει ουλες πουθενα , ευδιαθετη μπηκε , θεωρειται πλεον ημιμονιμη του γραφειου καθοτι ερχεται συχνα και καθεται καιρο , καταγωγη Πορτο Αλεγκρε . Λεφτα τα πηρε με την εναρξη οπως και τα +20 εξτρα του cim .

Απο σερβις φτωχο το μενου , δε φιλαει , δε θελει γλειψιμο , μηδεν προκαρκτικα , στηνεται με τροπο να αποφυγει τα δαχτυλα , πιπα μετα απο επιμονη μου δεν εβαλε πανοπλια , υπερβολικες συνεχεις ψευτοκραυγες κ σε ακυρα σημεια σε βαθμο που ξενερωσα/παρεδωσα στο 2ο γυρο και επιπλεον στο cim εχει διπλωμα ευρεσιτεχνιας. Τραβηχτηκε οταν πηγα να της βαλω το κεφαλι κουμπωτα με το πουτσο και μου τραβουσε μαλακια να φυγει το σπερμα ενω αυτη σε μια Χ αποσταση με κλειστα ματια κ εξω τη γλωσσα ( !!?? ) δεν ελαβε ουτε μιση σταγονα εντος της στοματικης κοιλοτητας.

Αφου στραγγιξα απο σπερμα , το οποιο επεσε ολο στο σεντονι , εβαλε μετα τη πουτσα στο στομα να γλειψει για 2-3 δευτερολεπτα . Παρακολουθησα σαστισμενος την ολη διαδικασια , δε θα το λεγα cim αλλα μαλακια με επιβλεψη , να τονισω ειμαι πεντακαθαρος παντα κ βαζω κ ειδικο υγρο καθαρισμου αντιμυκητιακο πριν κ μετα στο πουτσο, τεσπα ας τη κατοχυρωσει σα πατεντα τουλαχιστον

Αλλαζουμε ή βουλιαζουμε ελεγε ενα πολιτικο συνθημα το οποιο ταιριαζει ταμαμ με τη περιπτωση της , αν δε στριψει τιμονι δεν εχει μελλον στο χωρο , για στουντιο κ πολυ ειναι

Πληροφορίες Συνάντησης

Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maradona7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
150
Likes:
11.982
Πόντοι:
30.733
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, stadeos, hornyasfuck και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού